1. Elite 1. Sezon  -  1. Bölüm

  Élite 1. Sezon 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    775

  Hikâyenin ana odak noktasında üç dar gelirli genç bulunmaktadır. Gençlerin kaderleri, İspanya’da meydana gelen doğal afet sonucunda birleşecektir. Çünkü, büyük bir sarsıntı yaşamış ve eğitim kurumlarının çoğu yıkılırken kalanların bir kısmı da kullanılamaz duruma gelmiştir. Öğrencilerin eğitimlerinden geri kalmamaları için farklı okullara nakilleri gündeme gelmiştir. Elite 1. Sezon 1. Bölüm izle Nakil işleminde düşük gelirli üç genç karakterin, Las Encinas adındaki bir özel okula nakledilmeleri sonucunda gelişenler aktarılacaktır. Genç karakterler, ülkelerinin en prestijli okulunda eğitim görecek olmanın mutluluğu içindedirler. Lakin okuldaki tanık olacakları muamele beklentilerinin dışında olacaktır. Çünkü hayallerinin dışında zengin çocuklarla okuma fikri yerini büyük bir hüsrana bırakacaktır.
 1. Elite

  Elite

  IMDb : 7 2 Sezon16 Bölüm

      7   1.194

  Hikâyede düşük gelirli ailelerde büyüyen, üç gencin yaşamına ışık tutulacaktır. Ortaya çıkan bir doğal afet, gençlerin hayatını da yerle bir etmiştir. Artık eğitimlerine İspanya’daki okulların en prestijlilerinden Las Encinas’ta devam edecektirler. İspanya’da yaşanılan deprem, birçok eğitim kurumunun yıkılmasına yol açtığından, üç gencinde bakanlıkça bu okula yerleştirmeleri münasip görülecektir. Haberi duymalarıyla sevgi seline boğulan karakterler, okuldaki ilk günlerinden itibaren neye maruz kalacaklarıyla yüzleşecektirler. Okuldaki diğer öğrenciler, varlıklı ailelerin şımarık çocuklarıdır. Bu durum okulda zengin ve fakir kavramanın yoğunlaşmasına yol açacaktır. Aralarında sürdürdükleri rekabet, her alanda kendisini göstermeye başlayacaktır. Fakat varlıklı kesimden olan bir çocuğun, okulda beklenmedik ölümü üç gencin hayatını daha fazla çıkmaza sokacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Élite
  •  İlk Yayın Tarihi: 05.10.2018
  •  Bölüm Süresi: 50 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80200942
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hdfilmseyret.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.