1. Sex Education 1. Sezon  -  1. Bölüm

  Sex Education 1. Sezon 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    442

  Otis bu öğretim yılında, içine kapanık bir birey olmanın ötesine geçmeye çalışacak. Ayrıca annesi Jean’ın sıra dışı yaşamına da ayak uydurmak zorunda hissedecek. Otis, bazı konularda problemleri olduğunu bilse de cinsel terapist annesinden destek almaya çekinecek. Sex Education 1. Sezon 1. Bölüm izle Eric ile Otis’in ilk okul günleri üzerinde ilerleyecek. Daha ilk anlarda dahi Eric’in fiziksel şiddete maruz kalması söz konusu olacak. Öte yandan eşcinsel kimliğini benimsemekten öteye geçerek, imajına yansıtmaya karar verecek. Otis ise okulun popüler gruplarını uzaktan süzerek, biraz daha popüler olmanın fırsatını kollayacak. Bu senenin kendisi için bazı şeyleri değiştirebileceğine dair inancı tam olacak.
 1. Sex Education

  Sex Education

  IMDb : 8.1 2 Sezon8 Bölüm

      8.1   665

  Otis isimli karakter, içine kapanık bir yapıya sahiptir. Annesi ve babasının sahip olduğu meslekler, kendisini akranlarından farklı bir yaşam stiline itmiştir. Karakterin hem annesinin hem de babasının cinsel ilişki terapistleri olması, bazı şeyler hakkında yaşıtlarından daha fazla bilgiye sahip olmasını sağlamıştır. Babasının işiyle yaşamını karıştırması sonucunda, annesinden ayrılması söz konusu olmuştur. Otis, hayatını annesiyle birlikte sürdürmektedir. Okulunda sönük bir tip olan karakter, Maeve isimli güzel kıza kalbini kaptıracaktır. Maeve, Otis’e oranla daha müşkül bir yaşam sürmektedir. Kısa bir süre sonra, Otis’in sahip olduğu bilgiler, Maeve’nin de dikkatinden kaçmayacaktır. Geçimini okuldakilere bir şeyler satarak geçindiren Maeve, artık Otis’in cinsel danışmanlık seanslarını organize ederek kazanç sağlamaya başlayacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Sex Education
  •  İlk Yayın Tarihi: 11.01.2019
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80197526
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.