1. Sex Education 1. Sezon  -  6. Bölüm

  Sex Education 1. Sezon 6. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    316

  Eric, son gördüğü zorbalık sonucunda yaşadığı travmanın izlerini uzun süre taşımak zorunda kalacaktır. Ruh hali seçimlerini sorgulamaya sevk etse de kendisinin bu şekilde kabul edilmesini bekleyecek ve asla vazgeçmeyi düşünmeyecektir. Maeve tarafından yazılan makalenin, öğretmenini bile hayran bırakarak birincilik ödülü alması, sınıfın gündeminde olacaktır. Sex Education 1. Sezon 6. Bölüm izle Maeve ve edebi yönlerini açığa kavuşturacaktır. Yazdığı makalenin getirdiği ödül, Otis’i bile hayran bırakacaktır. Bu sırada Otis ile Lily arasında bir ilişki deneyimi yürütülmeye çalışılacaktır. Başlarda iki tarafta problemlerini gizlemeye çalışsalar da deneme yanılma yöntemleriyle, ortak problemlere sahip olduklarını gözlemleyecekler. Ortak paydada karşı cinse nasıl yaklaşacaklarını bilmeyişleri ele alınacaktır.
 1. Sex Education

  Sex Education

  IMDb : 8.1 2 Sezon8 Bölüm

      8.1   614

  Otis isimli karakter, içine kapanık bir yapıya sahiptir. Annesi ve babasının sahip olduğu meslekler, kendisini akranlarından farklı bir yaşam stiline itmiştir. Karakterin hem annesinin hem de babasının cinsel ilişki terapistleri olması, bazı şeyler hakkında yaşıtlarından daha fazla bilgiye sahip olmasını sağlamıştır. Babasının işiyle yaşamını karıştırması sonucunda, annesinden ayrılması söz konusu olmuştur. Otis, hayatını annesiyle birlikte sürdürmektedir. Okulunda sönük bir tip olan karakter, Maeve isimli güzel kıza kalbini kaptıracaktır. Maeve, Otis’e oranla daha müşkül bir yaşam sürmektedir. Kısa bir süre sonra, Otis’in sahip olduğu bilgiler, Maeve’nin de dikkatinden kaçmayacaktır. Geçimini okuldakilere bir şeyler satarak geçindiren Maeve, artık Otis’in cinsel danışmanlık seanslarını organize ederek kazanç sağlamaya başlayacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Sex Education
  •  İlk Yayın Tarihi: 11.01.2019
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80197526
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.