1. The l-Land 1. Sezon  -  2. Bölüm

  The I-Land 1. Sezon 2. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    341

  Grup kendi içlerinde yeni yeni tanışmaya başladıklarından, birbirleri hakkında pek bir bilgiye sahip olmayacaklar. Bu durum yapısal karmaşıklıkları ve tartışmaları da beraberinde getirecek. İçler acısı halleri kendi içlerinde tutuştukları kavgalarla olayın ciddiyetinden sapmalarına yol açacak. Uzun süre bu tartışmalarla meşgul olmak durumunda kalacaklar. The l-Land 1. Sezon 2. Bölüm izle Grubun kendi içinde hakim olan dengesizliklerini irdeleyecek. Karakterlerden KC, diğerlerine karşı yükselen bir asabiyete sahip olacak. Brody ile de trajik bir karşılaşmaya tanık olacak. Bu süreçte ekip tarafından asıl konu üzerinde durulmaktan feragat edilecek. Başlangıçta olumlu duygulara sahip olmaları yerini bambaşka duygulara bırakacak. Uzun süre kendilerini düşünmeye sevk edecekler.
 1. The l-Land

  The l-Land

  IMDb : 5.6 1 Sezon7 Bölüm

      5.6   484

  Hikâyede 5 erkek ve 5 kadından oluşan 10 kişilik grubun yaşamlarına uzanılacaktır. Karakterlerin yolları tropik bir adanın sahilinde kesişecektir. Her biri gözlerini açtıklarında, sahilde belirli mesafelerde uzandıklarını gözlemleyecektirler. İşin tuhaf kısmı ise bu zamana kadar birbirleri hakkında hiçbir şeyi bilmemeleridir. Bunun yanında bu sahile nasıl geldikleri ve isimleri dahil her şey hafızalarından silinip gitmiştir. Yavaş yavaş birbirleri ardına uyanmaya başlayacaklar ve neyin merkezinde olduklarını da anlamlandırmak için mücadele edecekler. Üstelik bir başka tuhaf noktada da her birinin benzer kıyafetleri giymeleri gözükecektir. Varsayılan isimlerinin kendilerine ait olduklarını, gömleklerinin boyun kısmında yazanlar olarak benimseyecektirler. Adaya ve birbirlerine oryantasyon sürecinde bir dizi olayın da merkezinde kalacaklar. Kısa sürede geçmişlerini hatırlamayı umacaklar.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: The I-Land
  •  İlk Yayın Tarihi: 12.09.2019
  •  Bölüm Süresi: 42 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80993062
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.