1. The l-Land 1. Sezon  -  4. Bölüm

  The I-Land 1. Sezon 4. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    323

  Grup tarafından çarpıcı bir gelişmeye tanık olunacak. Çünkü iki haydudun adada kol gezdiklerini gözlemleyecekler. Karakterlerle yakın temas kurmak istemeseler de bir süre sonra kendilerine rahatsızlık vereceklerini kestirecekler. Sonrasında ikiliyi etkisiz hale getirebilmek için fırsat kollayacaklar ve açıklarını bulmaya çalışacaklar. The l-Land 1. Sezon 4. Bölüm izle Adada dolaşan iki haydudun, olayları anlamlandıramayan grup ile etkileşimlerini ortaya çıkaracak. Karakterlerin varlığının adadaki mevcut tehlikelerden en masumu olduğuna kanaat getirecekler ve kendilerini neyin beklediğine dair şüpheler duyacaklar. Grup tarafından geçmiş hatıralar yavaş yavaş gözlerinde canlanmaya başlayacak. Sonrasında acımasız tavırlar sergilemeye başlayarak, kolay yem olmadıklarını kanıtlamaya girişecekler. Kimi karakterler sınırlarını aşan hamlelerde bulunacaklar.
 1. The l-Land

  The l-Land

  IMDb : 5.6 1 Sezon7 Bölüm

      5.6   484

  Hikâyede 5 erkek ve 5 kadından oluşan 10 kişilik grubun yaşamlarına uzanılacaktır. Karakterlerin yolları tropik bir adanın sahilinde kesişecektir. Her biri gözlerini açtıklarında, sahilde belirli mesafelerde uzandıklarını gözlemleyecektirler. İşin tuhaf kısmı ise bu zamana kadar birbirleri hakkında hiçbir şeyi bilmemeleridir. Bunun yanında bu sahile nasıl geldikleri ve isimleri dahil her şey hafızalarından silinip gitmiştir. Yavaş yavaş birbirleri ardına uyanmaya başlayacaklar ve neyin merkezinde olduklarını da anlamlandırmak için mücadele edecekler. Üstelik bir başka tuhaf noktada da her birinin benzer kıyafetleri giymeleri gözükecektir. Varsayılan isimlerinin kendilerine ait olduklarını, gömleklerinin boyun kısmında yazanlar olarak benimseyecektirler. Adaya ve birbirlerine oryantasyon sürecinde bir dizi olayın da merkezinde kalacaklar. Kısa sürede geçmişlerini hatırlamayı umacaklar.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: The I-Land
  •  İlk Yayın Tarihi: 12.09.2019
  •  Bölüm Süresi: 42 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80993062
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.