1. The l-Land 1. Sezon  -  5. Bölüm

  The I-Land 1. Sezon 5. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    289

  Karakterler arasında özellikle de KC’nin duygusal anlamdaki çöküşü ön planda olacak. Çünkü karakter, geçmiş hatıralarında canlanan korkularıyla yeniden yüzleşmiş olacak. Bu yüzleşme kendisinin canını fazlasıyla acıtacak. Üstelik mevcut durumu da kendisine bağlayıp, kadersizliğine kanaat getirecek. The l-Land 1. Sezon 5. Bölüm izle KC’de meydana gelecek duygu durum bozukluğunu irdeleyecek. Karakter geleceğe dair bakış açısının köreldiğine şahit olacak ve herhangi bir umut beslemek istemeyecek. Cooper ile Chase açısında bazı sırlar paylaşılacak. Bu sırlar birkaç detayı da beraberinde ortaya çıkaracak. Diğer taraftan da Taylor’u kendisini mutsuz hissedeceği bir durum yaşanacak. Bu konuda fazlasıyla ileri gideceğini düşünüp, herhangi bir konuda taviz vermek istemeyecek.
 1. The l-Land

  The l-Land

  IMDb : 5.6 1 Sezon7 Bölüm

      5.6   484

  Hikâyede 5 erkek ve 5 kadından oluşan 10 kişilik grubun yaşamlarına uzanılacaktır. Karakterlerin yolları tropik bir adanın sahilinde kesişecektir. Her biri gözlerini açtıklarında, sahilde belirli mesafelerde uzandıklarını gözlemleyecektirler. İşin tuhaf kısmı ise bu zamana kadar birbirleri hakkında hiçbir şeyi bilmemeleridir. Bunun yanında bu sahile nasıl geldikleri ve isimleri dahil her şey hafızalarından silinip gitmiştir. Yavaş yavaş birbirleri ardına uyanmaya başlayacaklar ve neyin merkezinde olduklarını da anlamlandırmak için mücadele edecekler. Üstelik bir başka tuhaf noktada da her birinin benzer kıyafetleri giymeleri gözükecektir. Varsayılan isimlerinin kendilerine ait olduklarını, gömleklerinin boyun kısmında yazanlar olarak benimseyecektirler. Adaya ve birbirlerine oryantasyon sürecinde bir dizi olayın da merkezinde kalacaklar. Kısa sürede geçmişlerini hatırlamayı umacaklar.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: The I-Land
  •  İlk Yayın Tarihi: 12.09.2019
  •  Bölüm Süresi: 42 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80993062
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.