1. You 1. Sezon  -  5. Bölüm

  You 1. Sezon 5. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    331

  Joe ile Beck, arasında filizlenen ilişki, Peach’in çeşitli aşamalarda zorlayarak müdahalesinin önüne geçebilecek. Testin başarılı olması umut doğuracak. Çünkü, Peach’in Beck’in yakından tanıdığı bir arkadaşı olması, fikirlerini ve sonucu da önemsemesini sağlayacaktır. Joe, bu konulardan pek haberdar olamayacaktır. Peach kaynaklı problemler, kendisi tarafından çözülmek istenecektir. You 1. Sezon 5. Bölüm izle Joe, Peach’in giderek çıtayı yukarıya taşıdığı durumları, artık üstelemek istemeyecektir. Çünkü, gayreti ve eforu üst seviyelerde tükenmeye başlamıştır. Her şeyin başı olarak Beck’in yanlış anlamasına fırsat vermemeyi görecektir. Joe tarafından atlatılan bu durum, soğukkanlılığı sayesinde pek bir açık vermeyecektir. Beck ise her şeyin olağan ilerlediğini düşünecektir. Bu nedenle de elinden gelenin daha da ötesini yapacaktır.
 1. You

  You

  IMDb : 7.5 2 Sezon10 Bölüm

      7.5   544

  Hikâyenin baş kahramanı Joe, imajıyla göze hitap eden bir gençtir. New York’ta sürdürmüş olduğu hayatını, işletmesini üstlendiği bir kitap dükkânı sayesinde idame ettirmektedir. Bunun yanında, kitaplarla yatıp kalkması kendisini tam bir kitap kurduna dönüştürmüştür. Kitapçıda rutin bir günde Beck adındaki güzelle yolları kesiştiğinde, hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır. Çünkü, ilk görüşte Joe’nin kalbinde Beck’e karşı derin bir aşk baş gösterecektir. Beck’in rüyalarında bile göremeyeceği güzellikte olduğunu düşünmektedir. Bu nedenle de onu kaybetmeye niyeti yoktur. Sevgisini göstermek için basit numaralar sergileyecek olan karakter, kontrolü kaybetmesiyle birlikte Peach adındaki arkadaşının da dikkatini çekmeye başlayacaktır. Beck’in sevgilisi sıfatına kavuşmasıyla, işler iyice çığırından çıkacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: YOU
  •  İlk Yayın Tarihi: 09.09.2018
  •  Bölüm Süresi: 46 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80211991
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.