1. You 1. Sezon  -  7. Bölüm

  You 1. Sezon 7. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    277

  Beck, acı bir kayba tanık olacak. Joe ise fırsattan istifade ederek yanı başında bitip, elinden geleni yapmaya çalışacak. Bu şekilde daha kolay atlatabileceğini düşünecek. Joe’nin takınmış olduğu kıskançlık tavırları, büyük bir endişe duyulmasına yol açacak. You 1. Sezon 7. Bölüm izle Joe için bu durumun üstesinden gelinmesi, imkânsız olmasa da bir hayli zaman alacak. Çarpıcı bir karar almasının sonrasında, beklenmedik bir hamle yaparak gündeme oturacak. Beck’in danışmanlığını üstlenen ve uzun zamandır da birlikte çalıştığı yakışıklı terapist, kendisinin de dikkatini çekecek. Bunun içinde kapsamlı bir araştırma yürütmeyi uygun görecek. Joe her ne kadar takibini arttırdığını fark ettirmemeye çalışsa da Beck açısından her anı fark edilecektir. Bu nedenle de güveni sarsılacaktır.
 1. You

  You

  IMDb : 7.5 2 Sezon10 Bölüm

      7.5   544

  Hikâyenin baş kahramanı Joe, imajıyla göze hitap eden bir gençtir. New York’ta sürdürmüş olduğu hayatını, işletmesini üstlendiği bir kitap dükkânı sayesinde idame ettirmektedir. Bunun yanında, kitaplarla yatıp kalkması kendisini tam bir kitap kurduna dönüştürmüştür. Kitapçıda rutin bir günde Beck adındaki güzelle yolları kesiştiğinde, hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır. Çünkü, ilk görüşte Joe’nin kalbinde Beck’e karşı derin bir aşk baş gösterecektir. Beck’in rüyalarında bile göremeyeceği güzellikte olduğunu düşünmektedir. Bu nedenle de onu kaybetmeye niyeti yoktur. Sevgisini göstermek için basit numaralar sergileyecek olan karakter, kontrolü kaybetmesiyle birlikte Peach adındaki arkadaşının da dikkatini çekmeye başlayacaktır. Beck’in sevgilisi sıfatına kavuşmasıyla, işler iyice çığırından çıkacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: YOU
  •  İlk Yayın Tarihi: 09.09.2018
  •  Bölüm Süresi: 46 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80211991
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.