1. You 1. Sezon  -  8. Bölüm

  You 1. Sezon 8. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    281

  Joe ile Beck’in sürdürdükleri birliktelik artık çok farklı boyutlara ulaşacaktır. Kâğıt üzerinde muazzam bir ilişkiye sahip oldukları düşünülse de her şey dışarıdan görüldüğü kadar kusursuz ilerlemeyecektir. Aralarındaki bazı sorunları ertelemeden halletmek durumunda kalacaktırlar. You 1. Sezon 8. Bölüm izle Karakterlerin şansları sayesinde yeniden buluşma ihtimallerinin ortaya çıkması üzerinde ilerleyecektir. İlişkileri ve hikayeleri, ne yönde seyredeceği konusunda kendilerine bağlı bulunacaktır. Bu nedenle de yapacakları seçimler öncesinde sıkı düşünmeleri gerekecektir. Nitekim atılacak adımlar ilişkilerini güçlendirebileceği gibi komple zararlar da açabilecektir. Bu nedenle de kâr zarar ilişkisini doğru tespit etmeleri gerekecektir. Her ne olursa olsun, buna mecburdurlar. Çünkü aykırı bir durumu başaramamıştırlar.
 1. You

  You

  IMDb : 7.5 2 Sezon10 Bölüm

      7.5   551

  Hikâyenin baş kahramanı Joe, imajıyla göze hitap eden bir gençtir. New York’ta sürdürmüş olduğu hayatını, işletmesini üstlendiği bir kitap dükkânı sayesinde idame ettirmektedir. Bunun yanında, kitaplarla yatıp kalkması kendisini tam bir kitap kurduna dönüştürmüştür. Kitapçıda rutin bir günde Beck adındaki güzelle yolları kesiştiğinde, hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır. Çünkü, ilk görüşte Joe’nin kalbinde Beck’e karşı derin bir aşk baş gösterecektir. Beck’in rüyalarında bile göremeyeceği güzellikte olduğunu düşünmektedir. Bu nedenle de onu kaybetmeye niyeti yoktur. Sevgisini göstermek için basit numaralar sergileyecek olan karakter, kontrolü kaybetmesiyle birlikte Peach adındaki arkadaşının da dikkatini çekmeye başlayacaktır. Beck’in sevgilisi sıfatına kavuşmasıyla, işler iyice çığırından çıkacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: YOU
  •  İlk Yayın Tarihi: 09.09.2018
  •  Bölüm Süresi: 46 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80211991
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.