“Rambo: Son Kan” Filminden Yeni Tanıtım!

“Rambo: Son Kan” Filminden Yeni Tanıtım!

  20 Eylül 2019

  709 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

"Rambo: Son Kan" filminden yeni bir teaser yayınlandı.

Aksiyon serisini yine dirilten Rambo: Son Kan’dan yeni tanıtım geldi. sinemanın klasikleri içinde yer alan Rocky serisi, Creed filmleri, Kaçış Planı serisi şeklinde filmlerle efsaneleşen Altın Küre ödüllü oyuncu Sylvester Stallone’nun bir defa daha ikonik rolüne geri döndüğü film, Apokalipto, Man on Fire, Get The Gringo şeklinde yapımlarda yardımcı yönetmenlik yapan Adrian Grunberg’in imzasını taşıyor.

Devam filminin mevzusu; Eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir halde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışıyordur. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria’dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria’nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. bundan dolayı John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu vazife, Rambo’nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte çok tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini mısra getirmek için tüm kabiliyetlerini kullanmak zorundadır…

Yeni devam halkasında ikonik karakterine geri dönen emektar oyuncu Sylvester Stallone’un yanı sıra; “Faking It” ve “The Fosters” dizilerinden tanıdığımız genç yıldız Yvette Monreal ve Goya ödüllü İspanyol kadın oyuncu Paz Vega,  “Karanlık Sular”, “Demir Yumruk” ve “Cennette problem Var” gibi filmlerde izlediğimiz İspanyol erkek oyuncu Oscar Jaenada, Louis Mandylor ve Sheila Shah şeklinde adlar bulunuyor. Filmin kötü karakterı ise “Snowfall” dizisinde ve Dan Fogelman imzalı “Life Itself” filminde seyrettiğimiz Sergio Peris-Mencheta da kadroda içeriyor. Absentia, South Beach gibi yapımların senaristliğini üstlenen Matthew Cirulnick ile Sylvester Stallone da filmin senaristliğini yazan adlar oluyorlar.

Yeni devam filmi “Rambo: Son Kan” ABD’yla birlikte 20 Eylül tarihinde Türkiye’deki seyircilerinin karşısına çıkacak.

728x90 Yatay Reklam Alanı
Yorum Alanı
Hdfilmseyret.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.