Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway, Oscar ödüllü Amerikalı oyuncu. Brokeback Mountain, Şeytan Marka Giyer, The Dark Knight Rises ve Sefiller filmlerindeki rolleriyle ünlüdür.

Hathaway 1982'de New Jersey'de doğdu ve orada büyüdü. Babası bir avukat, annesi de kendisi gibi bir aktristti.

2001 yılında yer aldığı Disney yapımı Acemi Prenses (The Princess Diaries) filmiyle şöhrete kavuştu. Aynı yıl People Magazine dergisinin 'Çıkış yapan oyuncular' listesine girdi. 2004 yılında filmin devamında da oynadı. 2005 yılında Ang Lee'nin Brokeback Dağı filminde Jake Gylenhaal'ın karakterinin eşi Lureen rolünde oynadı. 1 yıl sonra ise usta oyuncu Meryl Streep ile Şeytan Marka Giyer filminde beraber çalıştı. FHM'in 'Dünyanın en seksi kadınları' listesinde 85. sırada yer aldı (2006).

2011 yılında Akademi Ödülleri'ni James Franco ile birlikte sundu. 2012'de iki önemli yapımda rol buldu. Önce Christopher Nolan'ın Kara Şovalye Yükseliyor adlı devam filminde Catwoman rolünde, sonra da Tom Hooper'ın Sefiller uyarlaması müzikalinde Fantine rolünde seyircilerin karşısına çıktı. 2013 Oscar Ödülleri'nde Fantine rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü'ne layık görüldü.

2012 Eylül ayından bu yana aktör Adam Shulman ile evlidir. Michael ve Thomas adlarında iki erkek kardeşi vardır. En sevdiği oyuncular; Cate Blanchett, Sigourney Weaver ve Michelle Pfeiffer'dır.

 1. Serenity Tek Parça izle
  Tüm Bilgiler
  Serenity Tek Parça izle Dram, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Hikâyede eski karı koca arasındaki yeniden alevlenen ilişki üzerinde durulacaktır. Baker adındaki karakter, bir adada turistleri eğlendirmek için gezi organizatörlüğü görevini icra etmektedir. Geçimini bu şekilde sağlayan karakterin kişisel yaşamında büyük sorunları mevcuttur. Karen isimli karakterle, geçmişte dünyaevine girmiş fakat sonrasında boşanmak durumunda kalmıştırlar. Üzerinden epey bir zaman geçmesine rağmen Karen’ın yarattığı buhran Baker’de halen devam etmektedir. Serenity Karen ile Baker arasındaki ilişkinin, farklı boyutlara taşınmasını anlatacaktır. Sıradan bir gün de Karen, Baker’den yardım talep edecektir. Çünkü romantik bir şekilde evlendiği adamın zamana paralel olarak gerçek karakterini göstermesine tahammül edemeyecektir. Oğlu ve kendisi şiddetin merkezinde kalınca da alternatif bir plan uygulamak zorunda kalacaktır.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.1
  • 153
  • 0
Anne Hathaway Resimleri
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.