Brian Geraghty

 1. The Standoff at Sparrow Creek Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  The Standoff at Sparrow Creek Full HD izle Dram, Suç 
  Türkçe Altyazı
  Hikâyede emeklilik hayalleri kuran bir polis memurunun, içine düşeceği karmaşık durumdan bahsedilecektir. Bugüne kadar asosyal hayatı benimsemiş karakter, polis cenazelerinden birisinde ortaya çıkan silahlı saldırının sonucunda planlarını rafa kaldırmak durumunda kalacaktır. Saldırının faali, kendi milisleri arasındadır. Bu nedenle de teşkilat işine dönmesini zorunlu kılacaktır. The Standoff at Sparrow Creek Gannon adındaki karakterin, milisleri arasında sorgulamalar yapmasını ele alacaktır. Kalabalık grup, kereste fabrikalarından birisinde toplanacaktır. Bu şekilde başka bir saldırının gerçekleşmeyeceğinin de emniyeti sağlanacaktır. Sonrasında sorgulamalar gerçekleştirecek olan Gannon, bütün şüphelerinin üzerine gitmeye başlayıp katil ve katilleri tespit etmek için mücadele edecektir. Çünkü, aksi bir durumda kendisi de zan altında tutulacaktır.
  • 2018
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.2
  • 565
  • 0
  The Standoff at Sparrow Creek 1080p izle
  Tüm Bilgiler
  The Standoff at Sparrow Creek 1080p izle Dram, Gerilim 
  Türkçe Altyazı
  Gannon, pek de sosyal olmayan, eski bir polistir. Ancak yaşadığı mekanik hayat, bir polis cenazesinde yapılan silahlı saldırı ile değişecektir. Silahlı saldırının ardından Gannon istemediği halde emekliliğinden geri dönmeye zorlanır. Gerekçe ise; saldırıyı gerçekleştiren katilin, Gannon'ın teşkilattan ayrıldıktan sonra katıldığı milis gücünden olmasıdır. Gerçekleşen silahlı saldırının ülke genelinde kopyacı bir şiddet zincirini tetikleyebileceğini fark eden Gannon, kendi milislerini "karargah" adını verdikleri uzak bir kereste fabrikasında karantinaya alır. Orada, katili ya da katilleri ortaya çıkarmak ve daha fazla kan dökülmeden onları yetkililere teslim edebilmek amacıyla bir dizi yorucu soruşturma başlatır...24 dizisinin Chase Edmunds'ı olarak ünlenen, ardından Altın Küre ödüllü dizi The Pacific'te Robert Leckie karakteriyle akıllara kazınan, Gri Kurt, Utanç, Dünya Savaşı Z ve 13 Saat: Bingazi'nin Gizli Askerleri gibi filmlerde boy göstermiş olan Hollywood'un tanınan yıldızlarından James Badge Dale filmin başrolünü üstleniyor. Prömiyerini Toronto Uluslarararsı Film Festivali'nin Midnight Madness seçkisinde yapan filmin kadrosunda "Whiplash" ile hatırladığımız Chris Mulkey, Chicago dizi serisinin Sean Roman'ı Brian Geraghty, İngiliz oyuncu Robert Aramayo, fenomen dizi Twin Peaks'in Duncan Todd'u Patrick Fischler, "The Blacklist" dizisinden Happy Anderson ve usta yönetmen Quentin Tarantino imzalı "The Hateful Eight"ten Gene Jones da yer alıyor. Amerikalı yönetmen Henry Dunham'ın ilk yönetmenlik denemesi olan "The Standoff at Sparrow Creek" filminin senaryosunda da yönetmenin imzası var. Filmin yapımcı listesi de bir hayli kalabalık. Filmin yapımcılarını Johnathan Brownlee, Adam Donaghey, Sefton Fincham, Amanda Presmyk ve Dallas Sonnier oluşturuyor. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Jackson Hunt yapıyor.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.2
  • 531
  • 0
Hdfilmseyret.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.