Michael Garza

 1. Korku Hikayeleri Tek Parça izle
  Tüm Bilgiler
  Korku Hikayeleri Tek Parça izle Gizem, Korku 
  Türkçe Altyazı
  Bellows ailesi, bulundukları kasabada büyük bir laneti ortaya çıkaracaktır. Karakterler, kasabanın en uç noktasında heybetli bir malikanede yaşamaktadırlar. Kendi hallerinde benimsedikleri yaşamlarında, insanlarla iletişim kurmaktan uzaktırlar. Bu durum da diğerleri tarafından büyük merakların oluşmasına yol açmıştır. Bir arkadaş grubuysa malikane ve aile arkasındaki sırları açığa kavuşturmaya çalışacaktırlar. Korku Hikayeleri Gizemli bir aileyi irdeleyecek bir grup genci ele alacaktır. Gençlerin arasında bulunan Sarah isimli karakter, tesadüf eseri bir kitap keşfedecekti. Kitap görüntüsü itibariyle son derece gizemli gelecektir. Lakin içeriğini okudukları vakit sıradan korku hikayelerinin yazılmış olduğunu gözlemleyecektirler. Bir süre sonra sahiden gerçekleşecek olaylar, boş sayfalardan birisine de arkadaş grubunun hikayesini ekleyecektir.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.4
  • 562
  • 0
  Korku Hikayeleri – Scary Stories to Tell in the Dark 1080p izle
  Tüm Bilgiler
  Korku Hikayeleri – Scary Stories to Tell in the Dark 1080p izle Gerilim, Gizem 
  Türkçe Altyazı
  1960’lı yıllarda Amerika’nın unutulmuş ve yok olmaya terk edilmiş bir kasabasında Halloween gecesinde geçiyor film. Bir grup genç, peşlerinden gelen zorba bir sınıf arkadaşlarından kaçarken korkunç efsanelerle ün salmış “perili” bir eve sığınmak zorunda kalırlar. Efsanelere göre evde yaşayan zengin ailenin kızı Sarah, “normal” olmadığı için bir odaya mahkum edilmiştir ve komşu çocukları öldürdüğü ortaya çıkınca da tımarhaneye gönderilmiştir. Eve sığınan gençlerin bu şehir efsanesinin gerçek olduğunu öğrenmesi çok uzun sürmez. O talihsiz gece boyunca Sarah’nın günlüğünde yazan korkunç hikayeler bir bir gerçek olmaya başlayınca imkansız bir hayatta kalma mücadelesi başlar.
  • 1080P
  • IMDb 6.4
  • 494
  • 0
Hdfilmseyret.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.