728x90 Yatay Reklam Alanı
ABD
Murder Mystery Filmi izle
İncele
Murder Mystery Filmi izle
Türkçe Dublaj
Araları iyi olan bir çiftin işleri artık çok yoğun hale gelmiştir. Bu yoğunluk çiftin arasında ki ilişkiyi sarmaya başlamıştır. Çift birbirlerinden çok uzaklaşmaya başlamıştır ve bu arayı kapatabilmek için bir Avrupa tatiline çıkmak isterler. Fakat, sürekli bu tatili ileri tarihlere ertelemektedirler. Sonunda tatile çıkmayı başaran çift bir davet alırlar. Yaşlı bir milyarder çifti davet etmiştir. Başlangıçta gittikleri bu davet çok güzel ilerlemektedir fakat çiftin herşeyin mahfolacağından haberi yoktur. Milyarderin yatında olan bu davet ilerleyen zamanlarda kabusa dönüşecektir. Çünkü yaşlı milyarder tuhaf bir şekilde öldürülür.
 • IMDb 6.2
 • 1
 • 0
Model Marjorie Tek Parça izle
İncele
Model Marjorie Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Marjorie adında ki yaşlı bir kadın yaşının vermiş olduğu bir hastalığa yakalanmıştır. Alzheimer hastalığına yakalanmış olan kadın yavaş yavaş geçmişini unutmaya başlamıştır. Geçmişinde ki bir çok anıyı unutmuş olan kadın bu hatıraları geri kazanmak için hologram hizmeti vermekte olan bir şirkete giderek geçmişte ki bir kaç görüntüyü tekrar görmek istediğini söyler. Bu hizmetten faydalanmaya başlayan yaşlı kadına hologram sırasında ölmüş olduğu kocası görünmüştür ve çevresinde ki herkes şaşkına dönmüştür.
 • IMDb 6.3
 • 1
 • 0
51 Nevada Türkçe Altyazılı izle
İncele
51 Nevada Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Nevada çölünde yaşamakta olan Carina ve John çifti huzurlu ve sakin bir hayat sürmektedirler. Bir akşam Carina biraz hava almak ister ve dışarı çıkar. Tam o esnada bir takım görüntüler görmüştür ve bu görüntüler onun dehşete düşmesine sebep olur. Bu görüntüler ise bir cinayettir. Carina bir cinayete şahit olmuştur ve bunun psikolojisini üstünden atamamaktadır. Görmüş olduğu bu görüntüleri kocasına anlatmayan kadın bu yükle yaşamaya başlar. Bir gün bir grup takım elbiseli adam kapılarını çalar ve kadın o an ne yapacağını bilemez. Sonrasında kocasına gördüğü her şeyi baştan sona anlatmaya başlayan Carina için hayatı eskisi kadar sıradan geçmeyecektir.
 • IMDb 5.5
 • 1
 • 0
Angry Birds 2 Türkçe Dublaj izle
İncele
Angry Birds 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sinirli kuşlar ve domuzlar arasında yıllar boyu hâkim bir mücadele söz konusu olmuştur. Son zamanlarda artık birbirleriyle uğraşmamak üzerine karar almıştırlar. Aynı adayı paylaşmak zor olsa da huzurlarının kaçmamasını isteyecektirler. Lakin bir süre sonra her iki tarafa da düşman olacak yeni bir grup ortaya çıkacaktır. Çünkü, adalarına dahi göz koyulmuştur. Kral Mudbeard, yönetimindeki uzun yılları kuşların yumurtalarına dikerek geçirmiştir. Şimdiyse ittifak kurmaktan başka çaresi kalmayacaktır. Çünkü adalarının yakınlarında başka bir adada yürütülen keşifler, büyük tehlikelerin habercisi olmuştur. Zeta adındaki mor kuşlar, müdahale etmedikleri takdirde kendilerini altüst edecektirler. Nitekim, adalarının işgal edilmesine kayıtsız kalmak istemeyecektirler. Karşı adanın buzul ada olması, kendilerini alışık olmadıkları durumlara da hazır etmelerini gerektirecektir.
 • 97dk
 • IMDb 7.0
 • 3
 • 0
Düzenbazlar Kulübü Full izle
İncele
Düzenbazlar Kulübü Full izle
Türkçe Altyazı
Bir grup genç tarafından kurulacak saadet zinciri, bir süre sonra başlarına büyük belalar açacaktır. Beverly Hills kökenli Joe Hunt, mirasyedi olarak varlığını göstermektedir. Kendisi artık daha çok girişimcilikle öne çıkmaya kalkışacaktır. Bunun için de zengin çevresini kullanmaya karar verecektir. Bir grup genci etrafında birleştiren karakter, kendilerini özel hissettirmesi ve paralarını katlaması adına Billionare Boys Club isimli oluşumu kuracaktırlar. Kulüp tamamen saadet zinciri görevi görecektir. İnsanlar tarafından elde edilen birikimler zincire teslim edilmektedir. Varlık kesim, kendilerine yatırımlar için teklifler yağdırmaya başlayacaktır. Joe Hunt’un liderliğinde kurulan zincir Los Angeles’in zirvesine kadar ulaşacaktır. Bu gelişmeyle beraber FBI tarafından da yakın takip edilmeye maruz bırakılacaktırlar.
 • IMDb 5.6
 • 4
 • 0
Yaşlı Adam Türkçe Dublaj izle
İncele
Yaşlı Adam Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede suç çeteleriyle yatıp kalkan Frank’in, altüst olan yaşamı işlenecektir. Hayatın sunmuş olduğu seçenekler Frank açısından illegal seçimleri beraberinde getirmiştir. Hırsı sayesinde suç çetelerinden birisinin yönetiminde etkin şekilde rol almaya başlamış ve liderlik görevini üstlenmiştir. Bir süre sonra başı belaya girecek ve adalet önüne çıkarılacaktır. Ömrünün 22 yılını parmaklıklar arkasında çürütmek ile cezalandırılacaktır. Artık kendisi için yaptığı yanlışlarla yüzleşme vakti gelmiş ve derin derin düşünme zamanı bulmuştur. Lakin asıl şoku dışarı salındığında gözlemleyecektir. Kendisine geçmişte verilen sözler hiçbir şekilde tutulmamıştır. Öte yandan yıllar sonra oğluna kavuşması, intikam duygusunun önüne geçmiştir. Bütün bu tavrına rağmen düşmanları halen kendisinin varlığından rahatsızlık duyup, hedef alacaktırlar.
 • IMDb 4.4
 • 4
 • 0
Sonsuzluk HD izle
İncele
Sonsuzluk HD izle
Türkçe Dublaj
Shmuel son derece anlayışlı bir karakterdir. Bu zamana kadar müzik için elinden geleni yapmıştır. Şimdiki kariyerini koro şefliği yaparak sürdürmektedir. Bir zaman sonra yaşayacağı şok, tüm hayatını derinden etkileyecektir. Karısı, sanatındaki en büyük ilham kaynağı olmuştur. Kendisinin beklenmedik ölümü, Shmuel’in hem hayatını hem de kariyerini etkileyecektir. Uzun süre karısının yasını tutan karakter, bu şekilde bir gidişat sürdüremeyeceğine kanaat getirecektir. Çünkü boş kaldığı her an onla olan anıları ortaya çıkmaktadır. Shmuel’de elindeki tek şey olan müziğiyle bu süreci atlatmaya karar verecektir. Bu süreçte korosunu mevcut durumundan daha iyi hale getirmeye çabalayacaktır. Kendisi tarafından titiz yürütülen çalışmalar ve üzerine düşen üyeler, koronun itibarına itibar katacaktır.
 • IMDb 5.8
 • 5
 • 0
Noel Prensi Kraliyet Bebeği Filmi izle
İncele
Noel Prensi Kraliyet Bebeği Filmi izle
Türkçe Dublaj
Olaylar Noel arifesinde yaşanılacak değişik durumlar merkezliğinde ilerleyecektir. Aldovia Krallığı, son zamanlarda hiç olmadığı kadar mutlu olacaktır. Çünkü Kraliçe Amber’in bir süre sonra dünyaya bebek getireceği öğrenilecektir. Kendisinin bu sevinci, halkı tarafından da paylaşılacaktır. Diğer taraftan Aldovia’nın huzuru adına bürokratik işlemlere ara verilmeyecektir. 600 yıllık bir anlaşma, Aldovia’nın uzun süre huzurunu teminat altına almıştır. Krallıktaki hiç kimse bu barışın bozulmasını istemeyecektir. Lakin bir süre sonra imzalanan anlaşma kaybolduğunda Aldovialılar için yeniden karamsar günlere dönüş sinyalleri verilmiştir. Krallık açısından bu derece önemli bir gelişme varlıklarından beri yaşanmamıştır. Kendilerine musallat olacak lanet, başta krallık sakinleri olmak üzere Kraliçe Amber’i de olumsuz etkileyecektir.
 • IMDb 5.6
 • 6
 • 0
London Fields Türkçe Altyazılı izle
İncele
London Fields Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Dublaj
Hikâye gelecekte yaşanılan olayları temel alacaktır. Nicola Six adındaki karakter, gelecekte geçmişte tahmin etmeyeceği türden bir deneyim yaşayacaktır. Bu deneyim ile beraber hayata bakış açısı derinden sarsılacaktır. Normal şartlarda Nicola’nın, üç ilişkisi bulunmaktadır. Gelecekte içlerinden birisi tarafından yürütülen bir cinayete kurban gidecektir. Gelecekteki kaderini değiştirmek isteyen karakter, hayatını kaybetmeden önce ayakta kalmak adına hamleler yapacaktır. Bu süreçte üç ilişkisine karşı da önyargılı ve endişeli yaklaşacaktır. Sonraki süreç beraberinde cinayet detaylarını irdelemesine kadar sürecektir. Karşısında tanık olacağı sırların, kendi tahminlerinin dahi ötesinde olduğunu gözlemleyecektir. Zaman geçtikçe endişesi ve tedirginliği de aynı oranda artmaya başlayacaktır. Bu konuda üst düzey bir bunalıma girecek.
 • 118dk
 • IMDb 4.3
 • 7
 • 0
Elektrik Savaşları HD izle
İncele
Elektrik Savaşları HD izle
Türkçe Altyazı
Bilimsel ve teknolojik gelişmeler, yeryüzünde hep beraber ilerlemiştirler. Elektrik denilen kavramın keşfedilmesiyle, her iki alandaki gelişmeler de hız göstermeye başlamıştır. İnsanlar, binlerce yıl geceleri karanlığa boğulmak zorunda kalmıştırlar. Lakin bu keşifle artık istenildiği zaman aydınlığa erişilebileceği yönünde teoriler ortaya atılacaktır. Nitekim ampulün keşfi bile kendisi sayesinde mümkün olmuştur. Bütün hayatlarını dünyayı aydınlatmaya adayan Edison, George Westinghouse ile Tesla arasındaki rekabet üst düzeydedir. Aynı amaca hizmet eden bilim adamları, birbirlerinin zıttı görüşlere sahiptirler. George ile Tesla arasındaki bu zıtlık daha yüksek noktalardadır. Edison daha çok bireysel takılmayı tercih etmiştir. Alternatif akım temalı bir anlaşmazlık, mucitleri önemli bir organizasyonda teorilerini kanıtlama telaşına düşürecektir.
 • IMDb 6.4
 • 3
 • 0
Pokémon Dedektif Pikachu Tek Parça izle
İncele
Pokémon Dedektif Pikachu Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Tecrübeli olduğu kadar cesaretli bir dedektif olan Harry Goodman ansızın ortadan yok olmuştur. 21 yaşında olan Tim adındaki oğlu ise babasının ortadan kayboluşunun ardındaki gizemi çözmek için büyük maceralara atılmıştır. Pokémon Dedektif Pikachuda Tim babasının ortaya çıkmadığı her an için daha da endişelenmekte ve daha fazla vakit kaybetmeden işe koyulması gerektiğini düşünmektedir. Dedektif Pikachu ise babasının izini sürmekte olduğu sırada Tim'e yardımcı olacak ve destek çıkacaktır. Rastladığı ipuçlarını birleştirerek bir sonuca ulaşmaya çalışan Tim endişelerinin yerinde olduğunu görür.
 • 105dk
 • IMDb 7.3
 • 9
 • 0
Playmobil The Movie Full HD izle
İncele
Playmobil The Movie Full HD izle
Türkçe Altyazı
Film Marla ve Charlie isimlerindeki iki küçük kardeşin macera dolu hikayelerini konu ediyor. Günlerin birinde oyuncaklardan oluşmakta olan bir dünyayı keşfeden Charlie kardeşi ile birlikte bir portaldan geçerek bu yepyeni dünyaya adım atar. Ancak iki kardeşin bunu yaparken evlerine nasıl döneceklerine dair bir fikirleri yoktur ve bu dünyada kısılıp kalmışlardır. Playmobil The Moviede Charlie hiç bilmediği bu dünyada yolunu kaybeder ve Marla ise kardeşini bulmak için her deliğe bakar. Charlie'den büyük olduğunun ve onu bir an önce bulması gerektiğinin farkında olan Marla en sonunda kardeşine ulaşmayı başarır. Şimdi iki kardeşin yapmaları gereken tek şey ise kendi dünyalarına dönmenin bir yolunu bulmaktır.
 • IMDb 4.6
 • 9
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.