728x90 Yatay Reklam Alanı
Çin
Son Usta Tek Parça izle
İncele
Son Usta Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Genç bir adam uzak dövüş sanatlarında çok başarılı birisidir ve bu bildiklerini uzman olarak öğrencilerine aktarmak ister ve bunun için için bir spora salonun açmak istemektedir. Fakat, buluğunduğu şehirin yasalarına göre spor salonu açmadan önce diğer spor salon hocaları ile bir maça çıkmalı ve öğretmen olabilecek kadar uzman bir dövüşçü olduğunu kanıtlaması gerekmektedir. Başta bu yasayı çok hafife almış olan genç adam bunu kabul eder ve diğer hocalar ile dövüş yapmayı kabul eder. Ancak, dövüş sırasında bu olayı bu kadar hafife almaması gerektiğini anlayacaktır. Filmi sitemizden sorunsuz olarak izleyebilirsiniz.
 • 109dk
 • IMDb 7.0
 • 873
 • 0
Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü! HD izle
İncele
Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü! HD izle
Türkçe Dublaj
Vik adındaki oduncu ve iki ayı kardeş ortaya çıkmış olan bir icat yüzünden olduklarından çok daha küçük boyutlara gelmişlerdir. Ayı kardeşler uzun zamandır üzerinde çalışmakta oldukları icadı kendi üzerlerinde denemişlerdir ancak sonuç onlar için hoş olmamıştır. Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü!da önceden büyük ve görkemli bir görünüme sahip olan ayılar artık miniciktir ve bu boyla hayatlarını sürdürmenin ne kadar zor olduğunu keşfedeceklerdir. Çevre kirliliğinden büyük ölçüde etkilenmiş olan kardeşler bir yandan farkındalık kazanırken diğer bir yandan da eski hallerine dönmenin bir yolunu bulmaya çalışmaktadırlar. Pek çok ilginç olay ile karşılaşmış olan ayı kardeşler bu macerada istediklerine ulaşabilecekler midir?
 • IMDb 6.2
 • 673
 • 0
Kızıldeniz Operasyonu Full HD izle
İncele
Kızıldeniz Operasyonu Full HD izle
Türkçe Altyazı
Hikâyede Çin Deniz Kuvvetleri bünyesinde yürütülecek Kızıldeniz’deki bir operasyon işlenecektir. Uzun süre hazırlanılan operasyon da Hindistan menşeili suçluları enselemek adına harekete geçilecektir. Bu operasyonun son derece farklı yönleri mevcuttur. Fakat bunlar ancak sıcak noktada belli olacaktır. Kızıldeniz Operasyonu Çin Deniz Kuvvetleri mensubu askerlerin, rehine kurtarma operasyonu üzerinde duracaktır. Ordunun en seçkin askerleri, başlarda basit bir rehine kurtarma işlemi gerçekleştirecekleri yönünde varsayımlarda bulunacaktırlar. Fakat bombaların patlaması ve kurşun yağmurlarının başlaması, kendilerini ölüm kalım savaşına sokacaktır. Üstelik sınırları aşmalarıyla beraber, Çin ile Hindistan’ı karşı karşıya getirecek bir savaşın pimini çekmek durumunda kalacaktırlar. Askerler açısından bu zamana kadar böylesine bir operasyon gözlemlenmemiştir.
 • 138dk
 • IMDb 6.7
 • 3.510
 • 0
Shanghai Fortress Türkçe Altyazı izle
İncele
Shanghai Fortress Türkçe Altyazı izle
Türkçe Altyazı
Dünya 2035 yılına girildiğinde, köklü değişimlere tanık olmuştur. Teknoloji artık üst noktalara taşınmıştır. Fakat bu durum bile karanlık güçlerle girişilecek mücadeleye ivme kazandıramayacaktır. Çünkü yeryüzünde aktif halde kullanılan bütün enerji kaynakları, teker teker vurulmaya başlanacaktır. İnsanlık tarihi açısından son derece çetin bir süreç gözlemlenecektir. <strong> Shanghai Fortress </strong> Elit ülkeler ile karanlık güçler arasında girişilen rekabeti ele alacaktır. Karanlık güçler yavaş yavaş dünya üzerindeki istilalarını güçlendirmeye başlayacaktırlar. Bu sırada elit ordu tarafından, büyük silahların son çare olarak muhafaza edildi üsler kurulmaya başlanacaktır. Bütün üsler, karanlık güçlerin hedefinde yer alırken şans eseri Şangay’ı es geçecektirler. Artık dünyanın kaderi üniversiteli bir gencin ve kadın bir komutanın avuçlarında tutulacaktır.
 • IMDb 3.3
 • 496
 • 0
Fatal Countdown: Reset – Reset Türkçe Dublaj izle
İncele
Fatal Countdown: Reset – Reset Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Jackie Chan'in yapımcılık kariyeri, oyunculuk kariyerine kafa tutmaya başladı. Efsane yıldızın rol almadığı ancak yapımcılığını üstlendiği Reset, tipik bir Asya aksiyon filminden çok daha fazlasını vaat ediyor. Zaman yolculuğunun sırrını keşfeden bir bilim kadınının çocuğu kaçırılır. Suçlular, başarılı bilim kadınının tüm çalışma arşivini istemektedirler. Değiş tokuş sırasında oğlu öldürülen kahramanımız artık kendi icadını test etmek ve zamanda geri giderek oğlunun öldürülmesini önlemek zorundadır. Reset, Asya'da Haziran ayı sonunda vizyonda, Avrupa gösterim tarihinin sonbahar olması bekleniyor!
 • IMDb 5.3
 • 565
 • 0
Hdfilmseyret.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.