728x90 Yatay Reklam Alanı
Danimarka
Suçlu – The Guilty Full izle
İncele
Suçlu – The Guilty Full izle
Türkçe Dublaj
Hikâye Asger Holm’ün polislik kariyerini masaya yatıracaktır. Karakter, geçmişte aksiyona bolca maruz kalmıştır. Fakat, popülerliğini yitirmesine eş değer olarak daha angarya işlere sevk edilmeye başlanacaktır. Kariyeri, tayin edildiği çağrı karşılama biriminde iyice dibe vurmuştur. Kendisi de bu durumdan rahatsız olacak lakin elinden pek bir şey gelmeyecektir. Bu nedenle de önüne çıkan ilk fırsatı değerlendirmesi gerekecektir. Suçlu – The Guilty Asger Holm’ün, eski günlerine dönebilme serüveni üzerinde duracaktır. Karakter, artık ofisteki kariyerinden bunalmıştır. Zaman adeta seneler olup geçmemektedir. Bir zaman sonra alacağı esrarengiz bir çağrı, kariyeri için müthiş bir fırsat yaratacaktır. Telefonun ucundaki kadın, kaçırıldığını anlatırken bağlantı bir anda kopacaktır. İşler tamamen Asger Holm’ün çabalarına bağlı kalacaktır.
  • 85dk
  • IMDb 7.5
  • 448
  • 0
Kupa Kızı – Queen of Hearts Tek Parça izle
İncele
Kupa Kızı – Queen of Hearts Tek Parça izle
Türkçe Altyazı
Anne isimli karakter, kendi halinde iki kızıyla sıradan bir yaşama sahiptir. Uzun zaman önce kocasından ayrılan karakter, tüm zamanını artık kızlara ve kariyerine ayırabilme fırsatına sahip olmuştur. Avukatlık mesleğini üstlenmesi, çevresinde nezih ve önemli insanların bulunmasını sağlamıştır. Ayrıca kazancı itibariyle refah bir yaşam sürdürmektedir. Kupa Kızı izle – Queen of Hearts Anne’nin değişen hayatını temel alacaktır. Bir süre sonra yalnızlıktan sıkılan karakter, yeni tanıştığı biriyle yeni bir birlikteliğe imza atacaktır. Üstelik bu adamın, bir de ergen çocuğu bulunmaktadır. Geçmişte tanık olunan kötü olaylar, ergen çocuğun psikolojisini iyiden iyiye bozmuştur. Anne, onun psikolojisini düzeltmek adına sürdüreceği ilişkide, kontrol bir anda kendisinden kaybolacaktır. Yasak aşkları artık iyice tahammülleri aşmıştır.
  • 127dk
  • IMDb 7.5
  • 4.755
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.