728x90 Yatay Reklam Alanı
Fransa
Asteriks Sihirli İksirin Sırrı Tek Parça izle
İncele
Asteriks Sihirli İksirin Sırrı Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
15 Şubat 2019 tarihinde vizyona girmiş olan Asteriks Sihirli İksirin Sırrı Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyledir ; Büyüfix, Galyalıların kullanmakta olan güçlerine güç katan değerli iksirinin förmülünü bilen tek kişidir. İksir hazırlamak için ormana çıkan Büyüfix gerekli otları toplarken ayağını incitir. Büyüfix oldukça yaşlanmıştır ve artık formül ile uğraşamayacağını anlayarak bu sırrı verebileceği güvenilir birini aramaya başlar. Formülün kötü ellere geçmemesi için seçeneği varisin oldukça güvenilir birisi olması gerekmektedir. Bunun için Galya'nın her yerini gezmeye başlayacak olan Büyüfix'in peşinden Asterix ve Oburix'de gidecektir.
 • 105dk
 • IMDb 7.0
 • 772
 • 0
Jessica Forever Filmi izle
İncele
Jessica Forever Filmi izle
Türkçe Altyazı
Jessica Forever, insanlığın yaşanılanlar sonucunda her geçen gün zalimliği benimsemeleri üzerinde duracaktır. Yozlaşan düzenler ve insanlar, çocuklar için hayatta kalmayı olanaksız boyutlara getirmiştir. Jessica, bu kaos ortamında ulaşabildiği kadar çok çocuğu kurtarmayı amaçlayacaktır. Kendilerinin acımasız insanların emellerine alet olmaları için anarşiden arınmış bir ortamda büyümelerini amaçlayacaktır. Nitekim, bu misyona yönelik girişimlerinde başarılı da olmuştur. Yardımının dokunabileceği her çocuğa yeni bir hayat sürdürme fırsatı sunmuştur. Fakat çocukların büyümesiyle beraber, artık bu düzene karşı daha fazla kayıtsız kalınmayacaktır. Arkasına onlarca çocuğu katacak karakter, yozlaşan düzene karşıtlıklarını belli eden girişimlerde bulunacaktırlar. Dikkatleri çekmelerinin ardından, yaklaşan büyük mücadeleye karşı her konudaki eksikliklerini tamamlamaya çalışacaklar.
 • 97dk
 • IMDb 4.8
 • 2.451
 • 0
Shéhérazade Filmi izle
İncele
Shéhérazade Filmi izle
Türkçe Altyazı
17 yaşında hapisten yeni çıkmış olan Zachary isminde ki genç kız annesinin yanına gider fakat annesi tarafından istenmez. Geri döneceği hiç bir yere sahip olmayan genç kız sokaklarda dolaşmaya başlar. Sokaklarda ki tehlikelere karşı hiç bir savunması olmayan genç kız diğer insanlara güçlü gözükebilmek için rol yapmaya başlar ve bu rol yapmanın sonucunda tam bir suçlu haline gelmiştir. Romantik ve Dram kategorilerinde yer almakta olan Shéhérazade filmini sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz.
 • 109dk
 • IMDb 7.2
 • 801
 • 0
Bizi Ayıran Her Şey Türkçe Dublaj izle
İncele
Bizi Ayıran Her Şey Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kendi halinde bir aile, Montana bölgesinde sakin bir hayat sürdürmektedirler. Ailenin reisliğini yürüten baba Presbiteryen mezhebinden bir papazdır. Sürekli olarak tanrıdan sözler söylemektedir. Bu zikrinin kendisine güzellik ve ailesine huzur getireceğini düşünmektedir. Oğulları hayatının önemli kişileridir. Onlara hayatlarında lazım olabilecek değerler öğretmeye çalışmaktadır. Nehirde balık tutmak da bunlar arasındadır. Paul ve kardeşi Norman, sabahları okula gidip, öğleden sonra da balık avlamaya koyulmaktadır. Her iki alanı da sıkı bir şekilde yürüten karakterler, bir süre sonra farklı kaderleri seçecektirler. Norman, evini terk edip epey uzakta bir üniversiteye gitmek isteyecektir. Paul ise kariyerini Montana da kalıp gazetecilik yaparak sürdürecektir. Babalarıysa ikilinin bir şeyler öğrenip öğrenmediklerini doğrudan test etme fırsatı bulacaktır.
 • 99dk
 • IMDb 5.0
 • 1.108
 • 0
Atlantique Full izle
İncele
Atlantique Full izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede Dakar banliyösüne ait yürütülen fütüristtik kule inşa süreci işlenecektir. Kulede görevlerini yapan işçilerin büyük bir sorunları vardır. Aylardır süregelerek hiçbiri maaşlarını alamamaktadırlar. Yaşadıkları atmosferin doğrudan ekonomik buhrana neden olması, işçileri başka bir hayata itecektir. Ülkeyi terk etmelerinin mantıklı olacağına kanaat getirecektirler. Atlantique Bir grup işçinin, geleceğe dair planlarını işleyecektir. Ülkeyi terk etmek isteyenler arasında Ada isimli karakterin sevgilisi Süleyman’da mevcuttur. Çiftin, birbirlerine aşkları yerindedir. Fakat ailesel olarak Ada için başka bir damat adayı bulunmuştur. Kararın ardından hızlıca düğün hazırlıklarına girişilmiştir. Bu esnada Süleyman ve beraberindeki işçiler de ülkeyi terk etmiştirler. Düğün günü Ada, büyük bir yangının ortasında kalacaktır. Başlarda da Süleyman’ın yangını çıkardığını düşünecektir.
 • 104dk
 • IMDb 7.1
 • 874
 • 0
Arkadaşımın Aşkı Full izle
İncele
Arkadaşımın Aşkı Full izle
Türkçe Dublaj
İki yakın arkadaş, yıllar sonra karşılaştıkları vakit çeşitli olaylara tanık olacaktırlar. Olayların baş aktörü Daniel’dir. 50’li yaşlardaki karakter, Isabelle isimli bir eşe sahiptir. Hayata karşı hayal kurmayı bırakmıştır. Çünkü zaman dilimi kendisine hemen hemen her şeyi yaşatmıştır. Evliliği ve editörlük kariyeri olağan seyrinde ilerlemektedir. Lakin Daniel, halen heyecana karşı aç olduğunu hissetmektedir. Arkadaşımın Aşkı Daniel ile kadim dostu Patrick’in yıllar sonra karşılaşmalarının sonuçları üzerinde duracaktır. Sokakta denk gelen ikili, hasret gidermeye çalışacaklar ve Daniel, arkadaşını yemeğe davet edecektir. Kendisi tarafından yapılan bu jest, Patrick açısından da kabul edilecek ve yemeğe sevgilisiyle katılacaktır. Kendisini sevgilisi fiziği ve tavırlarıyla Daniel’i hayran bırakacaktır.
 • IMDb 5.3
 • 964
 • 0
Gangsterdam HD izle
İncele
Gangsterdam HD izle
Türkçe Dublaj
Nora, Ruben ve Durex, üniversiteli üç kafadar gençtir. Bu zamana kadar yedikleri içtikleri beraber gitmiştir. Eğitim maratonunda hep yan yana yer almıştırlar. Son yıllarına geçmeyi başaran karakterler, unutulmaz bir üniversite anısına imza atmak isteyecekler. Hedeflerindeyse Avrupa’nın başka şehirlerini gezmek olacaktır. Gangsterdam Üniversiteli gençlerin unutulması kolay olmayacak anılara yelken açmalarını aktaracaktır. Karakterlerin gezilerindeki noktalardan birisi de Amsterdam olacaktır. Fakat bu şehre gelmeleriyle birlikte, başlarını acımasız ve tehlikeli uyuşturucu satıcılarının ortasında bulacaktırlar. Hayatlarını riske atacak kadar ileri giden karakterler, bütün sorunları çözmek ve hayatta kalmaya devam etmek için kendilerini aklamaya çalışacaklar. Bu süreç tatillerinin burunlarından gelmesine yol açıp, pişman ettirecek.
 • IMDb 4.3
 • 1.054
 • 0
Kimse Mükemmel Değildir – Bonne Pomme Filmi izle
İncele
Kimse Mükemmel Değildir – Bonne Pomme Filmi izle
Türkçe Dublaj
Gerard Depardie, kendi halinde bir karakterdir. Hayatı son derece değişik olaylara tanık olmuştur. Karakter, karısının ihanetine uğramasından sonra hayata bakış açısını tamamen değiştirmiştir. Günlerden bir gün şans yüzüne gülmüş ve ağzı hınca hınç dolu bir para çantası bulmuştur. Artık kendisine garaj tutup, emekliliğinin tadını çıkarmaya çalışacaktır. Kimse Mükemmel Değildir Gerard Depardie’nin, ikinci baharı üzerinde duracaktır. Eski karısının yaptıklarına ait travması süregelen karakter, en kısa zamanda intikam almak isteyecektir. Lakin kendisine öncelikli olarak yeni bir yaşam kurması gerekecektir. Levergeon isimli köyde, kendisine uygun bir garaj tutan karakter, burada araba tamir işleriyle uğraşacaktır. Barbara adındaki otel işletmecisi komşusuyla arasında bazı duygular belirecektir.
 • IMDb 0.0
 • 1.105
 • 0
Kule – The Tower Filmi izle
İncele
Kule – The Tower Filmi izle
Türkçe Dublaj
Hikâye Filistinli bir ailenin yaşam biçimi üzerinde durmaktadır. Olaylar Warai isimli 11 yaşındaki karakter ve büyükbabası Sidi etrafında gelişmektedir. Warai, hayatın kurallarını henüz yeni keşfetmeye başlamıştır. Dünyaya geldiğinden beri mülteci kampında yaşamaktadırlar. Bir süre sonra da hayatlarına karşı sorgulamalar yapmaya başlayacaktır. Kule – The Tower Warai’nin artık başka bir yaşama uzanma hevesini ortaya çıkaracaktır. Warai, akranlarından daha çok bilgiye sahiptir. Sidi adındaki büyükbabası, sahip olduğu epey geçkin yaşı sayesinde birçok olaya tanık olmuş ve hepsini Warai ile paylaşmıştır. 1948 yılında evlerinden ilk kez zorla tahliye edilenler arasındadır. Hep umudunu sağlam tutsa da artık yaşının getirdiği tükenmişlik ortaya çıkmıştır. Bu saatten sonra mirasını Warai sürdürecektir.
 • 74dk
 • IMDb 7.4
 • 832
 • 0
Sadık Bir Adam Full izle
İncele
Sadık Bir Adam Full izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede bir çiftin ilişkilerine dair gelişmeler irdelenecektir. Abel ile Marianne, tanışmalarını takiben güzel bir ilişkiye adım atmıştırlar. Sonrasında uzun soluklu bir süreç yaşamaları gerekmiştir. Bir zaman sonra ilişkilerinde problemler yaşanmaya başlayacaktır. Bu durum Marianne’nin Abel’den ayrılmasına kadar gidecektir. Güzelliğiyle herkesi büyüleyen kadın, üstüne üstlük Abel’in samimi bir arkadaşına âşık olmuştur. Sadık Bir Adam Abel ile Marianne’nin ayrılık süreçlerini açığa kavuşturacaktır. 8 yıllık sürede birbirleriyle kesinlikle iletişim dahi kurmamıştırlar. Sonrasında yaşanılacak bir gelişme, kaderlerinin yeniden kesişmesine yol açacaktır. Marianne tarafından yeniden beraber olmalarına yönelik düşünceleri ortaya çıkacaktır. Abel ise bunca yıldır aşkından harap olmaktan tükenmiştir. İkilinin yeniden bir araya gelmeleri için Marianne’nin oğlu Joseph ve Eve isimli üvey kızını ikna etmeleri gerekecektir.
 • 75dk
 • IMDb 6.3
 • 665
 • 0
Cennet Plajı – Paradise Beach Türkçe Dublaj izle
İncele
Cennet Plajı – Paradise Beach Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Mehdi adındaki karakter, alanında yetkin bir soyguncudur. Kendileri arasında oluşturdukları bir çete vasıtasıyla, büyük bir soygun için kolları sıvamıştırlar. Polis, kendilerini suçüstü yakalamıştır. İşler bu evreden sonra büyük aksiliklere tanık olmuştur. Mehdi, diğer arkadaşları gibi şanslı olamamıştır. Yakalanmasını takiben hesap vermek durumunda kalmıştır. Üstelik 15 senelik hapis cezası, hayatının büyük bir bölümünü elinden almıştır. Cennet Plajı – Paradise Beach Mehdi’nin arkadaşlarının gerçek yüzünü görmesi temelinde ilerleyecektir. Normal şartlarda soygun için ortak paya anlaşılmıştır. Fakat arkadaşları karaktere ihanet edip, kendi payını vermemiştirler. Mehdi için artık cezasının biteceği gün iple çekilecektir. Bunun sonrasında Tayland merkezli bir plajda hayatlarını sürdüren çete üyeleriyle hesaplaşmaya kalkışacaktır.
 • IMDb 4.4
 • 1.202
 • 0
Herkes Biliyor – Todos lo saben Full izle
İncele
Herkes Biliyor – Todos lo saben Full izle
Türkçe Dublaj
Laura isimli karakter fedakâr bir eş ve anne olabilmeyi, layıkıyla başarmıştır. Lakin, başlarda tanıdığı kocasının evlilikleri süresince kafasına yatmayan hareketlerine tanık olmaya başlayacaktır. Bu durum bir süre sonra iyice çekilmez duruma gelecektir. Artık, hayatını daha refah bir şekilde yürütmenin yollarını arayacaktır. Bunun için en büyük engel teşkil eden kocasından ayrılıp, çocuklarıyla ayakta kalmaya çalışacaktır. Herkes Biliyor – Todos lo saben Laura’nın çocuklarıyla beraber, yeni bir yola girme sürecini ele alacaktır. İlk başta karakterler, Arjantin’de kalmaya karar verecektirler. Ancak hayat şartlarının olumsuzluğu Laura’yı yeniden sorunlara maruz bıraktığında, başka bir yol aranmaya çalışılacaktır. Karakterlerin sonraki durakları Madrid olacaktır. İlk etapta şehre ve yaşam stiline alışmaya çalışacaktırlar.
 • 132dk
 • IMDb 7.0
 • 834
 • 0
12
Hdfilmseyret.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.