728x90 Yatay Reklam Alanı
İngiltere
Nefes Full izle
İncele
Nefes Full izle
Türkçe Dublaj
28 yaşında genç bir adam bir kaza sonucu felç kalmıştır. Doktorlar adam ile ilgilendikten sonra kısa bir ömrünün kaldığını söylerler ve bunu öğrenen genç adam moralini bozmamaya çalışır. Ancak bu olayın üzerine karısı genç adamı terkedince moral olarak tamamen çökmüş olan adam tüm bu gerçekler ile tek başına baş etmeye çalışacaktır. Andy Serkis yönetmenliğinde çekilmiş olan Nefes filmi 7.1 IMDB puanına sahiptir. Biyografi, Dram ve Romantik kategorilerinde yer almakta olan filmi sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz...
 • 117dk
 • IMDb 7.5
 • 1.861
 • 0
Altın Yıllar Türkçe Dublaj izle
İncele
Altın Yıllar Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Arthur adındaki yaşlı adam neredeyse tüm hayatını çalışarak geçirmiştir ve artık dinlenmesinin vakti gelmiştir. Artık her gün balık tutmakta ve golf oynamaktadır. Bunun yanında da hasta olan karısı ile ilgilenmekte ve arkadaşları ile birlikte keyifli vakit geçirmektedir. Altın Yıllarda kısa bir süre sonra yaşlı adam bankadan gelen bir telefon ile deliye döner. Bankacı yaşlı adamın emekli maaşının giderleri karşılamak için yeterli olmadığını söyler ve yaşlı adam bu duruma delice bir çözümle el koyar. İnce planlar yapmış olan yaşlı adam bankadan oldukça büyük limitlerde altın çalar. Fakat daha sonra bu iş oldukça hoşuna gider ve bunu sık sık yapmaya başlar. Kısa bir süre içerisinde ise son derece yetenekli bir hırsıza dönüşür.
 • 96dk
 • IMDb 6.1
 • 1.788
 • 0
İki Papa Filmi izle
İncele
İki Papa Filmi izle
Türkçe Dublaj
Kilisenin almış olduğu kılavuz değerlerine karşı şikayetlere sahip olan Kardinal Bergoglio, 2012 yılına geldiğinde bu duruma artık dayanamadığını Papa Benedict'e bildirerek emekli olmak için iznini istemiştir. Bu esnada Papa Benedict, bir takım büyük sırları ortaya çıkarmaya çalışmanın peşine düşmüş ve Katolik Kilisesi'nin tüm değerlerini yerlebir edebileceği bu sırrı ortaya çıkarabilmek için ise Helefini çağıracaktır. Bu davranışları ile bir çok insanı toplamayı başaracak ve insanlarda affedilme arzularını tekrar çıkarmayı başaracaklardır. İki Papa filmini sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Filmi izledikten sonra değerli düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız iyi seyirler dileriz...
 • 125dk
 • IMDb 7.7
 • 4.106
 • 0
İntikam Peşinde HD izle
İncele
İntikam Peşinde HD izle
Türkçe Dublaj
Polis dedektifliği yapmakta olan Thomas Craven hayatında ki tek varlık olan kızını tek başına büyütmeye çalışmaktadır. Bir gün kızı evde tek başına dururken bir süikast düzenleniyor ve öldürülüyor. Bunu öğrenmiş olan Thomas her şeyini yitirmiş bir şekilde 24 yaşında ki genç kızını kendi elleriyle toprağa veriyor. Öldürülmesi gereken kişinin kendisi ancak bir hata olarak kızının öldürüldüğünü düşünmüş olan Thomas bu olayı araştırmaya başladıktan sonra aslında bu olayın çok farklı bir olay olduğunu anlayacak ve kızını öldürenlerden intikam almak için peşlerine düşecektir. Yönetmen koltuğunda Martin campbell'in yer almakta olduğu İntikam Peşinde filmini sitemizden izleyebilirsiniz...
 • 117dk
 • IMDb 6.6
 • 1.588
 • 0
Gizemli Misafir Türkçe Dublaj izle
İncele
Gizemli Misafir Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İngiltere'de hayatını sürdürmekte olan Dev Patel adındaki müslüman bir genç kendisini buradaki topluma kabul ettirmek için farklı bir insan kimliğine bürünmek zorundadır. Gizemli Misafirde Hindistan ve Pakistan arasında bir yolculuğa çıkmış olan Patel macera dolu olan bu yolculuk sırasında kendisinde bir takım eksiklikler olduğunu fark eder ve bu yönlerini değiştirmenin bir yolunu arar. IMDB puanı 5.6 olan gerilim türündeki filmin yönetmenliği Michael Winterbottom'a aittir.
 • 94dk
 • IMDb 5.6
 • 2.435
 • 0
Peel Tek Parça izle
İncele
Peel Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Peel Munter, sıradan çocuklara göre farklı bir hayat sürdürmek zorunda kalmıştır. Çünkü hayatı yeni keşfetmeye başladığı 5 yaşında, babasının ani ölümüyle sarsılmıştır. Sonraki hayatı sürekli olarak annesinin baskıları nezaretinde ilerlemiştir. Bu durumdan memnun olmasa da başka çaresi bulunmamıştır. Küçüklüğünden itibaren kendisini dış dünyadan soyutlayan karakter, 30 yaşına geldiği vakit bu sefer de annesinin ölümüne tanık olacaktır. Ev kirası ödeyebilmek için dahi zorluk yaşamaya başlayan karakter, artık dış dünyaya uzanmak zorunda kalacaktır. Kendisinin ilk deneyimine, evine ev arkadaşı bularak başlayacaktır. Yeni ev arkadaşı kendisine bu zamana kadar hayatın farkında bulunmadığı güzellikleri gösterecektir. Peel Munter bir yandan sorumluluk almaya diğer yandan da dış dünyaya adapte olmaya çalışacaktır.
 • 101dk
 • IMDb 6.1
 • 961
 • 0
Hadi Dans Edelim Full HD izle
İncele
Hadi Dans Edelim Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede dans uğruna hayatlarında fedakarlıklara her zaman göğüs geren gençler ön plandadır. Bale ya da Hip-Hop fark etmeden her türlü dans kendileri için önem arz etmektedir. Lakin her şeyin öncesinde bozulmayacak bir özgüven elde etmeleri gerekecektir. Olayların merkezindeki Hip-Hop dansçısı, yeteneklerine rağmen kendisine bir türlü güvenmemektedir. Özgüvensizliğin en büyük problemi de yaşamında tanık olduğu durumlar ve sürekli gördüğü muamelelerdir. Kendisinin bu tavrı itibariyle ekibinin dağılmasına seyirci kalmaktan öteye gidememiştir. Sonraki kariyer sürecini Fransa’nın başkenti Paris’te sürdürecektir. Burada bale temelli dans eğitimi veren okulda, eğitmenlik görevine getirilecektir. Balerin adaylarından birisine aşık olmasıyla beraber hem hayata hem de dansına karşı bakış açısını tamamen değiştirecektir.
 • IMDb 5.5
 • 1.106
 • 0
Kanlı Efsane – Blood Myth Full HD izle
İncele
Kanlı Efsane – Blood Myth Full HD izle
Türkçe Dublaj
Bu zamana kadar hiç kimsenin bir türlü cesaret edip başlayamadığı araştırmaya genç bir gazeteci başlayacaktır. Gizli ve tehlikeli bir tarikatı araştırmaya başlayan gazeteci çok kısa süre sonra şeytani güçlerle donatılmış bir örgütün içerisine sürüklendiğinin farkına varacak ve bu durumdan kendisini kurtarmak isteyecektir. Fakat, başarı hırsı o kadar çoktur ki bu hırsa yenik düşerek daha fazla bilgi alabilmek adına bu tehlikeli tarikatın içerisine sızmaya çalışacaktır. Luke Gosling, Sean Brown isimlerinin yönetmenliğinde çekilmiş olan filmi sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
 • IMDb 2.9
 • 858
 • 0
Johnny English Tekrar İş Başında Tek Parça izle
İncele
Johnny English Tekrar İş Başında Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Hikâye kahramanı Johnny, uzun yıllar İngiliz Gizli Servisi adına görev yapmış bir ajandır. Geçmişte, yoğun kariyerini bırakarak, sakin bir hayat sürdürmek adına emekli olmuştur. Emekliliğin tadını çıkaramadan yepyeni gelişmeler ortaya çıkacaktır. Son derece zeki bir hacker, dünya çapında ses getiren bir siber saldırıya imza atmıştır. Saldırının sonucu son derece ağır olmuştur. Johnny English Tekrar İş Başında Johhny English’in, saldırganın peşinden göreve dönme durumunu irdeleyecektir. İngiliz Gizli Servisi, detaylı bir soruşturmaya rağmen hackere ait herhangi bir veriye ulaşamamıştır. Çareler tükenince de son çare olarak Johnny’nin kapısı çalınmıştır. Karakter görevi samimi bir şekilde kabul etse de işi son derece zordur. Çünkü, eski usullerinin teknoloji ile bağdaşması zor olacaktır.
 • 88dk
 • IMDb 6.2
 • 1.118
 • 0
Ölüm Okulu – Slaughterhouse Rulez HD izle
İncele
Ölüm Okulu – Slaughterhouse Rulez HD izle
Türkçe Dublaj
Don Wallace, mütevazi bir hayat sürdürmektedir. Ancak bütün bu yaşamını ve hayata bakış açısını arka planda bırakması gerekecektir. Çünkü, yeni kayıt olduğu okulda sadist özellikli altıncı sınıfların yönetimi söz konusudur. Kendileri tarafından yeni dünya kuralları konuşmuş hatta ritüellere bile sahip olunmuştur. Ölüm Okulu – Slaughterhouse Kuralları Sıradan olmayan bir okulda Don Wallace’nin tanık olacaklarını işleyecektir. Okuldaki hiyerarşi, özellikle de karaktere keskin bir şekilde hissettirilmeye çalışılacaktır. İlk bakışta aşık olduğu kişi okulun tanrıçası Clemsie’dir ve konuşmaya yeltenmesi bile yasaktır. Diğer taraftan ormanda yürütülen maden arama çalışmaları, sismik sallantılara neden olacaktır. Ortaya çıkan son derece gizemli bir obruk, gerek öğretmenler gerekse de öğrenciler açısından kanlı mücadeleyi ortaya çıkaracaktır.
 • IMDb 5.4
 • 1.339
 • 0
Magdalalı Meryem Türkçe Dublaj izle
İncele
Magdalalı Meryem Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Magdalalı Meryem, Hristiyanlık inanışında kutsal değerler arasındadır. İnanışı benimsemiş insanlar İncil dahi yer vuran karakterin, Hz. İsa ile bağlantılı olduğunu düşünmektedirler. Her ne kadar farklı isimler ve tasvirler ile kabullenilmiş olsa da değişmeyen tek şey kendisinin dini yönden kutsallığıdır. Bütün Hristiyanlar buna kanaat getirmiştir. Magdalalı Meryem Hristiyanlık dinine dair önemli bir karakterin gizemini aralayacaktır. Hristiyanlar tarafından temel yoğunlukta iki farklı görüş hâkim olmuştur. Kimileri tarafından Meryem’in bir hayat kadını olduğu ve taşlanarak cezalandıracağı sıra da Hz. İsa tarafından kurtarıldığı kabullenilmektedir. Bir diğer kısım da kendisinin Hz. İsa tarafından görülen ilk insan olduğunu benimsemiştir. Mecdeli Meryem’e ait detaylar irdelenecektir.
 • IMDb 5.8
 • 1.515
 • 0
The Legend of Halloween Jack Full izle
İncele
The Legend of Halloween Jack Full izle
Türkçe Altyazı
1928 yılı itibariyle Dunwich adındaki kasabada, akla mantığa sığmayan olaylar gerçekleşecektir. Bugüne kadar kasabadaki huzur yerindedir. Fakat buna rağmen yıllar sonra ortaya büyük bir suçun işlendiği çıkacaktır. Üstelik suçun en büyük şüphelisi Jack Cain’dir. Henüz somut delillere ulaşılmasa da kasabalı kendisini mahkûm ilan edecektir. The Legend of Halloween Jack Masum bir adamın, maruz kaldığı haksız uygulamayı gözler önüne serecektir. Jack Cain için işlemediği bir suçtan hüküm giymek, tahammül edilemeyecek bir şeydir. Bu nedenle de eline geçen ilk fırsatta kaçma eylemine girişecektir. Kasaba sakinlerinin, kendisini öldürüp mısır tarlalarından birine gömmeleriyle insanlık dışıdır. Ölümünün sonrasındaki cadılar bayramında, yeniden ortaya çıkıp herkesten hesap soracaktır.
 • 90dk
 • IMDb 3.4
 • 1.176
 • 0
12
Hdfilmseyret.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.