728x90 Yatay Reklam Alanı
Japonya
Cesur Fırtına Türkçe Altyazılı izle
İncele
Cesur Fırtına Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
BraveStorm filmi 2017 - Japonya yapımlıdır ve konusu şöyledir ; 2050 yılının dünyasında savaş vardır. Dev robotlar ve insanlar arasında başlayan bu savaşta dev robotları kimin yolladığını bilinmemektedir. Fakat bir süre sonra bu dev robotları dünyaya uzaylıların gönderdiğini öğrenirler. Bu dev robotlar atmosfere zehirli bir gaz salarlar ve dünya üzerinde bulunan insanların %96'sı ölür. Dev robotlara karşı yapacak bir şey kalmamıştır son çare olarak 5 kardeş geçmişe yani günümüze ışınlanır ve 2050 yılına hazırlık yapmaya başlarlar.
 • 84dk
 • IMDb 6.7
 • 912
 • 0
Yok Olmadan Önce Filmi izle
İncele
Yok Olmadan Önce Filmi izle
Türkçe Dublaj
Uzaylılar gözlerine Dünya gezegenini kestirmiş ve bu gezegeni ele geçirmek isterlerler. Öncelikle Dünya'yı ele geçirebilmek için hareket kabiliyetlerine ihtiyaçları vardır. Bunu kazanabilmek için insanları korkutmadan gizlice bir insan denek ele geçirerek kaçırırlar. Bu deneğin içerisine girerek aynı insan görünümünde Dünya'da keşif yapmaya başlarlar. Yok Olmadan Önce filminde Dünya'yı ele geçirebilmek için keşif yapmaya gelmiş olan üç kişilik bir uzaylı grubunun maceralarına tanıklık edeceğiz. 6.0 IMDB puanı almayı başarmış olan filmin yönetmen koltuğunda Kiyoshi Kurosawa ismi yer almaktadır. İyi seyirler dileriz...
 • 129dk
 • IMDb 6.0
 • 1.246
 • 0
Kingudamu – Kingdom Tek Parça izle
İncele
Kingudamu – Kingdom Tek Parça izle
Türkçe Altyazı
Shin, Çin’de yetim başına yaşayan bir karakterdir. Geçmişte krallıklar arasında çetin savaşların yaşandığına tanık olmuştur. Hatta bu savaşlar neticesinde ailesinin bütün üyeleri hayatlarını kaybederlerken, kendisi şans eseri kurtulmuştur. Aciz durumlarına karşılık kendisine ant içmiştir. Büyüdüğü zaman Qin Krallığı’nda bileği bükülemeyen bir savaşçı olmak isteyecektir. Kingudamu Shin isimli karakterin, hayallerine ulaşmak için girişeceği çabaları ortaya çıkaracaktır. Normal şartlarda bu hayalleri gerçekten uzak olarak görülmektedir. Fakat Kral Eisei ile tanışmaya fırsat bulduğunda, hayatının şansını eline geçirmiş olacaktır. Kralın en büyük yönetim ilkesi barıştır. Bunu tesis edebilmek için de Shin’in yeteneklerinden istifade etmek isteyerek, yanında olmasına karar verecektir. Shin’de kralı mahcup etmemek için sınırlarını zorlayacaktır.
 • IMDb 6.9
 • 1.217
 • 0
Over Drive Filmi izle
İncele
Over Drive Filmi izle
Türkçe Altyazı
Andrew ile Garret, hayatlarını rutin seyrin dışında sürdürmekteler. Çünkü, parasızlık kendilerini illegal işlere itmiştir. Araba hırsızlığına bulaşan ikili, uzun süredir bu işten gelir sağlamaktadırlar. Varlıklarını devam ettirebilmek adına, bu işin yanlış olduğunu bilseler de devam etmek zorunda kalacaktırlar. Over Drive İki kardeşin, araba hırsızlığı sonucu tehlikeye giren hayatları üzerinde duracaktır. Araba hırsızlığına dair faaliyetlerinden birisinde klasik ve pahalı bir otomobili gözlerine kestirecekler. Başarılı bir tezgahla otomobili çalan ikili, araç sahibinin şehrin belası olduğunu öğrenecekler. Kendileri için zor bir seçim yolu sunan karakter, işi bitirdikleri takdirde hayatlarını bağışlamayı kabullenecektir. Lakin bunun için de daha çetin birinin aracını çalmak zorunda kalacaktırlar.
 • IMDb 5.9
 • 473
 • 0
Over Drive 2018 Türkçe Altyazı izle
İncele
Over Drive 2018 Türkçe Altyazı izle
Türkçe Altyazı
Hiyama Atsuhiro, Supika Yarış Kuruluşu adına çalışan bir mühendis ve aynı zamanda usta bir tamircidir. Hiyama Naozumi ise Dünya Ralli Şampiyonası ile başarıyı yakalamak isteyen yetenekli ve genç bir sürücüdür. Aynı zamanda Hiyama Atsuhiro’nun kardeşidir ve iki kardeşin girdiği farklı yollar, sonunda ikiliyi bir araya getirecek ve zorluklarla mücadele edeceklerdir…
 • IMDb 5.9
 • 1.551
 • 0
Hdfilmseyret.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.