728x90 Yatay Reklam Alanı
Kanada
Katilin Sesi HD izle
İncele
Katilin Sesi HD izle
Türkçe Dublaj
Uzun bir süredir ilişki terapistliği yapmakta olan Dr. Jill Peterman, aynı zamanda ek olarak radyo programcılığı yapmaktadır. Program yaptığı esnada birisinin intihar ettiğini öğrenecek ve bu durumun etkisinden çıkamayacaktır. Dr. Jill hemen programı orada sonlandırmak ister ancak çok fazla dinleyici kitlesine sahip olduğu için genel müdür tarafından yayına devam etmesi konusunda iknalar başlayacaktır. İsteksiz bir şekilde yayına devam etmekte olan Dr. Jill programı bitirip evine gidecek ancak etkisinden hala çıkamayacaktır. Diğer gün tekrar yayın yaptığı esnada gizemli bir dinleyici canlı yayına katılarak Dr. Jill'e farklı duygulara sokabileceği ithamlarda bulunacaktır.
 • 90dk
 • IMDb 5.6
 • 1.958
 • 0
Kod 8 Türkçe Altyazılı izle
İncele
Kod 8 Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Film diğer insanlardan farklı özelliklere sahip olan bir insan grubunun dışlandığı dünyayı konu ediyor. Hayata üstün yetenekleri ile gelmiş olan insanlar diğer sıradan insanlar tarafından dışlanmakta ve hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Kod 8de hasta annesinin tedavi masraflarını karşılamak istemekte olan Kari gündelik bir işte çalışmakta olsa da buradan kazanmakta olduğu para tedavi için yeterli değildir. Baronlar Kari'nin bu durumunu fark eder ve bu durumu bir fırsata dönüştürmek için işe koyulurlar. Kari'yi suçlarına ortak etmiş olan baronlar kendisini büyük bir suç operasyonunun ortasına sokarlar.
 • IMDb 7.2
 • 1.330
 • 0
Babamın Külleri Full izle
İncele
Babamın Külleri Full izle
Türkçe Dublaj
Hikayemizde Ken babasının vasiyetinde yazanları yerine getirmeye çalıştığı esnada yaşadıkları konu edinmektedir. Ken babasının ölümünün haberini alır almaz doğmuş olduğu şehrine apar topar geri döner. Şehre vardığında Ken babasını toprağa verir ve sonrasında babasının kendisi için bırakmış olduğu miras mektubunu okumaya başlar. Miras mektubunu okuduktan sonra babasının vasiyetini öğrenen Ken çok şaşırır. Babası cesedinin küllerini çok sevdiği takımın maçı esnasında stadyuma dökmesini istemektedir. Ken, babasının son isteğini yerine getirmek için çalışmalara başlamıştır.
 • IMDb 5.0
 • 954
 • 0
Yeni Aşk Tek Parça izle
İncele
Yeni Aşk Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Blake birlikte olduğu kişiler tarafından hep terkedilmiş ve bu yüzden kısa ilişkiler yaşamış genç ve güzel bir kızdır. Fakat, bu kısa ilişkilerden artık çok sıkılmış ve ciddi bir ilişki yaşamak istiyordur. Blake artık gerçek aşktan ümidini tamamen keser ve bu yüzden aşk ile kariyer arasında bir seçim yapması gerektiğini farkeder. Fakat, tam bu esnada gerçek aşk Blake'nin kapısını çalacaktır. Hayatın karşısına çıkardığı bu sürpriz gerçek aşkı bulmasına yetecekmiştir. Carly Stone yönetmenliğinde çekilmiş olan Yeni Aşk filmini sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz.
 • 82dk
 • IMDb 5.8
 • 683
 • 0
Survival Box Full izle
İncele
Survival Box Full izle
Türkçe Altyazı
Hikâye dünyanın maruz kalacağı küresel felaketlerin, sonucunu çekmek durumunda kalacak 7 liseli gencin yaşamlarını aktaracaktır. Karakterler, bütün bu olup bitenler yaşanırken Philadelpia’da lüks bir evin sığınağına sıkışmak zorunda kalmıştırlar. Üstelik, hayata tutunma çabaları 5 aydır etkisini göstermektedir. 20 metre derinlikteki bu sığınakta, yaşamları son derece müşkül bir şekilde ilerlemektedir. Survival Box Liseli gençler tarafından yürütülecek olan kurtulma mücadelesini ele alacak. Gençler, sığınağın bir seviye sonra çekilmez boyutlara vardığını gözlemleyecekler. Diğer taraftan da dış dünyaya olan özlemleri had safhaya ilerleyecek. Hâkim olan atmosferi gözlemleyebilmek için de hapsoldukları delikten kurtulmaya çabalayacaklar. Bu süreç sonunda, planlarında karşılaşacakları manzara tahminlerinden farklı olacak.
 • 85dk
 • IMDb 4.1
 • 820
 • 0
Through Black Spruce Full izle
İncele
Through Black Spruce Full izle
Türkçe Altyazı
Hikâyede Will Bird adındaki bir karakterin hem ikiz yeğenleri hem de ailesini koruma çabasını ele alacaktır. Geçmiş yıllarda pilotluk yapan karakter, şimdilerde refah bir yaşam sürmektedir. Ailesi ve yeğenleri hayatında paradan daha önemli duruma geldiğinden, tüm zamanını onlara ayırmaya karar vermiştir. Through Black Spruce Will Bird’in yeğenlerine dair gelişmelerin, hayatına bırakacağı etkiye odaklanacaktır. Suzanne isimli yeğeni günlerden bir gün Toronto’ya gitmek üzere eşyalarını toparlayacaktır. Uyuşturucu taciri erkek arkadaşıyla birlikte gitmesi ve burada yeni bir hayat kurması Will için kabul edilebilir bir şey değildir. Fakat engel olamayacaktır. Suzanne’nin gitmesinden 1 sene geçse de kendisine hiçbir şekilde ulaşılamayacak ve akıllarına kötü şeyler gelmeye başlayacaktır.
 • IMDb 5.1
 • 919
 • 0
Amerikan Celladı 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Amerikan Celladı 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İnternet günümüzün önemli bir parçasıdır. Öğretmenimiz, arkadaşımız, rehberimiz ve eğlencemiz haline gelmiştir. Bir bilgiye ulaşım tarihte hiç olmadığı kadar kolay hale gelmişken, bunun zararları olmayacağını düşünmek naiflik değil midir? Bu sessiz tehdit, günün birinde kimliği belirsiz bir adamın 2 kişiyi kaçırmasıyla kendini gösterir. Kimliğini açıklamayan adam, sosyal medyada canlı yayın yapmaya başlar ve gün bitmeden önce kaçırdığı kişilerden birini öldüreceğini açıklar. Amacı; bu büyük duruşmayı canlı yayınlamaktır. İsimsiz saldırganın kaçırdığı kişiler, geçmişte üstü örtülmüş bir suçun parçalarını oluşturmaktadır. Yetkililer neler olduğunu fark etmeye başlarken, saldırgan ve dünyanın her yerinden onun yayınını izleyen internet kullanıcıları hem yargıç hem de jüri rolünü üstlenecektir. Artık kurbanların kaderi, geniş bir yelpazeye yayılan insanların elindedir...1962 yılından beri sinema sektörünün içinde olan, birçok filmden tanıdığımız, 2 Altın Küre ödüllü oyuncu Kanadalı oyuncu Donald Sutherland ve fenomen dizi Mad Men'in Pete Campbell'ı olarak ünlenen Vincent Kartheiser'ın başrollerini üstlendiği film, tüm dünyanın gözleri ve parmaklarının ucunda gerçekleşen, sert bir duruşmayı konu alıyor. Filmin kadrosunda Paul Braunstein, emektar oyuncu Oliver Dennis, Matt Baram ve Paul Amato da yer alıyor. Yönetmen koltuğunda, 2009 yılında Gooby ile ilk yönetmenlik deneyimini yaşamış ancak eleştirmenlerden sert geri dönüşler almış olan Kanadalı Wilson Coneybeare oturuyor. Filmin senaryosuna da imzasını atan yönetmen, 2. kez kamera arkasına geçiyor.
 • IMDb 5.9
 • 652
 • 0
The Parts You Lose 1080p izle
İncele
The Parts You Lose 1080p izle
Türkçe Altyazı
Auburn, Güney Dakota’da 3 hafta önce bir soygun yaşanmıştır. Yaşanan soygun 5 kişilik bir ekibin işidir. Polislerin sistemli çalışması ile soygunculardan 4’ü yakalanmış ve hapse atılmıştır. Ancak ekibin 5. üyesi kayıptır. Polis her yerde ekibin 5. elemanı olan yaralıdır ve kanundan kaçmak için ölümü bile göze almıştır. Ancak kurtarıcısı hiç ummadığı biri olacaktır. İşitme engeli bulunan küçük bir çocuk olan Wesley, yaralanan adamı güvenli bir sığınağa taşır. Orada yaralarını sarar ve iyileşmesi için başında bekler. Zaman içinde bu küçük çocuk ve tehlikeli kanun kaçağı arasında sıradışı bir arkadaşlık oluşur. Wesley iyileşmesine yardım ettiği bu gizemli yabancıya bir hayli bağlanmıştır. Ancak polis Wesley’nin kapısına dayanıp onu sorular sormaya başladığında asıl tehlike başlayacaktır. Bir taraf seçmek zorunda kalan Wesley, yeni arkadaşı için işleri daha da kötü hale getirme potansiyeline sahiptir...
 • IMDb 5.3
 • 950
 • 0
Sudan Daha Yoğun – Thicker Than Water 1080p izle
İncele
Sudan Daha Yoğun – Thicker Than Water 1080p izle
Türkçe Dublaj
Paige ve Nathan Petrovic oğullarını kaybettikten bir yıl sonra evlerinin yedek odasını kiralamaya karar verirler. Kiracı Brandon, kaybettikleri oğullarına benzerliği ile ilk zamanlar ailede büyük heyecan yaratır; ancak zamanla Brandon’ın karanlık ve tehlikeli tarafları ile yüzleşirler.
 • 90dk
 • IMDb 5.2
 • 1.282
 • 0
Kod Adı: Hummingbird – The Hummingbird Project 1080p izle
İncele
Kod Adı: Hummingbird – The Hummingbird Project 1080p izle
Türkçe Dublaj
New York’lu kuzenler Vincent (Jesse Eisenberg) ve Anton (Alexander Skarsgård) büyük paralarla oynanan ve kazanmanın milisaniyelerle ölçüldüğü Yüksek Frekanslı Alım Satım oyununu oynamaktadır. Milyoner olma hayali kuran kuzenler Kansas’tan doğruca New Jersey’e uzanan bir fiber optik kablo döşemek isterler. Ancak hiçbir şey bu ikili için kolay olmayacaktır. Ekibin beyni Anton, üçkağıtçısı ise Vincent’tır. Kuzenler bu Don Kişotvari maceralarında birbirlerini ve etraflarındaki herkesi kırılma noktalarına getirirler. Güçlü, zehirleyici ve kendi çıkarları için başkalarını kullanan bir tacir olan eski patronları Eva Torres (Salma Hayek) ise sürekli enselerinde bitmekte ve onları kendi oyunlarında yenmek için elinden geleni ardına koymamaktadır.
 • 111dk
 • IMDb 6.2
 • 1.573
 • 0
Hdfilmseyret.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.