728x90 Yatay Reklam Alanı
Rusya
Queen of Spades: The Looking Glass Full izle
İncele
Queen of Spades: The Looking Glass Full izle
Türkçe Altyazı
Gerilimin ve vahşetin öne çıkmakta olduğu Maça Kızı hikayesi herkese büyük bir korku saçacak ve dehşete kapılmanıza sebep olacaktır. Queen of Spades: The looking glassta insanları etkisi altına almakta olan bu gizemli varlık farklı bölgelerdeki sıradan yerlere giderek buradaki insanların ruhlarını ele geçirmekte ve bilinçsiz olarak bir takım garip davramışlar sergilemelerine yol açmaktadır. Daha öncesinde bu gibi yaşanmış olan pek çok garip olaylar da bu varlık nedeni ile gerçekleşmiştir. Rusya'da yer almakta olan sakin bir malikane ise Maça Kızının bir sonraki durağı olmuştur.
  • IMDb 5.8
  • 523
  • 0
Gözcüler 3 Büyük Oyun Filmi izle
İncele
Gözcüler 3 Büyük Oyun Filmi izle
Türkçe Dublaj
Sıradan bir kız, abisinin peşinden büyük bir yolculuğa çıkacaktır. Uzun zamandır hiçbir şekilde haber alınamayan karakter, artık endişeleri daha üst seviyelere çıkarmıştır. Bu nedenle daha çok beklenmek istenmeyecektir. Genç kız, neyle karşılaşabileceğini tahmin bile edemediği bu süreçte harekete geçmeye çalışacaktır. Kendisine destek olmaları adına, Gözcüler ekibine de danışma gereği duyacaktır. Ekip tarafından kendisinin isteği, nazik bir şekilde kabul edilecektir. Gözcüler 3 Büyük Oyun Filmi Genç kızın, kayıp ağabeyine ulaşabilmek adına Gözcüler ile iş birliği yapmasını temel alacak. Gözcüler tarafından olayın bütün ayrıntıları üzerine gidilmeye çalışılacaktır. Sonrasında aynı türden birçok vakanın bulunduğu fark edilecektir. Olayların diğer ucunda mimarı olarak varlıklı aileler bulunmaktadır.
  • IMDb N/A
  • 454
  • 0
Sivastopol için Savaş – Battle for Sevastopol 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Sivastopol için Savaş – Battle for Sevastopol 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sivastopol için Savaş Battle for Sevastopol Battle for Sevastopol filmi 2015 7,3 720PİMDB: 7.3 ( 1 ödül ve 2 adaylık. ) II. Dünya Savaşında Nazilere karşı savaşarak 309 düşman askerini öldüren keskin nişancı bir kadın olan Lyudmila Pavlichenko'nun (1916-1974) hayat hikayesini konu alan bir biyografi filmi. Film, genç kadının 1937-1957 yılları arasındaki hayatını üniversite yıllarından itibaren, atış yeteneğinin keşfedilişini, eğitime alınışını, savaştaki günlerini, başarılarını, aşklarını ve dönemin Amerikan Başkanı Roosevelt'in eşi ile olan sıcak yakınlığını karışık kurgu ile bize aktarıyor. İyi seyirler hdfilmseyret.netYorumlarınızın hdfilmseyret.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Sivastopol için Savaş Battle for Sevastopol -Battle for Sevastopol Keyifli seyirler.
  • IMDb 7,3
  • 495
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.