Sam Liu

 1. Wonder Woman: Kan Bağları – Wonder Woman: Bloodlines 1080p izle
  Tüm Bilgiler
  Wonder Woman: Kan Bağları – Wonder Woman: Bloodlines 1080p izle Animasyon, Fantastik 
  Türkçe Altyazı
  Themysciralı Diana, kendisi açısından önemli kararlar alacağı gibi dünyasının da geleceğini etkileyecektir. Çünkü Amazon Prensesi sıfatına sahip olması, üzerindeki sorumluluğu da arttırmıştır. Bir süre sonra Steve Trevor adındaki jet pilotuna yardım olmak isteyecektir. Kendisi adına verilen bu karar, halkını ve insanlığı etkileyecek türden olacaktır. <strong> Wonder Woman Kan Bağları </strong> Diana’nın elçilik ve koruma güdülerini aynı anda kullanması durumunu aktaracaktır. İnsanlar, kendisine olan minnettarlıkları açısından Wonder Woman adını takacaktırlar. Bir genç kızın yolu Villainy Inc’de bulunan kötülerle kesiştiğinde, Wonder Woman yani Diana korkusuzca onu kurtarmaya atılacaktır. Bu süreç beraberinde geleceklerini etkileyecek türden gelişmelerin de ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Bu konuda taviz vermek istemeyecektirler.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.8
  • 683
  • 0
  Superman’in Ölümü ve Dönüşü Türkçe Dublaj Film izle
  Tüm Bilgiler
  Superman’in Ölümü ve Dönüşü Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Superman tarafından girişilen mücadele, son derece ağır sonuçlara neden olmuştur. Karakter, aldığı hasar sebebiyle öncesinde bitik duruma gerilemiş sonrasında da hayatını kaybederek, insanları kaderleriyle bir başlarına bırakmıştır. Kendisinin veda etmesi, suç oranlarına ve kötü niyetli karakterlerin davranışlarına da doğrudan yansımıştır. Superman’in Ölümü ve Dönüşü Metropolis şehri, aşırı suç batağına dönüşmüştür. Mevcut insanlar ve süper kahramanlar da çaresiz kalmıştırlar. Bütün bunlara ek olarak, şehri istila etmeye hazırlanan, karanlık bir ordu harekete geçmiştir. Herkesin umutları yavaş yavaş tükenmeye başlamıştır. Çünkü, onların üstesinden gelebilecek tek süper kahraman Superman’dır. Bir süre sonra şaşırtası bir şekilde Superman’ın yeniden dirilip, büyük savaşta ön saflarda yer alacağı gözlemlenecektir. Bu durum bile insanlara umut kaynağı olmuştur.
  • 720P
  • IMDb 6.5
  • 711
  • 0
  Superman’in Ölümü ve Dönüşü – The Death and Return of Superman Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Superman’in Ölümü ve Dönüşü – The Death and Return of Superman Full HD izle Aksiyon, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Kısa süre önce yaşanılanlar sonucunda ne yazık ki Superman hayatını kaybetmiştir. Kendisinin ölümü, herkesi derinden sarstığı gibi kötülerin de işine gelmiştir. Buna paralel olarak da durdurulması imkânsız olan bir yabancı güç, şehirleri istila etmek üzere harekete geçmiştir. Bu tehlike sadece Superman’in üstesinden gelebileceği bir tehlikedir. Savaşın sonuçları tüm Metropolis sokaklarında hissedilecektir. Kendisinin yokluğunda, kötülükler ile mücadele edebilecek hiç kimse mevcut değildir. İnsanlar ve diğer süper kahramanlar arasında, istilanın ne şekilde geri püskürtülebileceği düşünülmektedir. Fakat, bütün çareler tükenmiş gibidir. Bütün umutlar bittiği an da şaşılası şekilde Superman yeniden çıkıp gelecektir. Ekibinin üzerindeki buhran sürecini kaldırıp, destansı bir savaşın da fitilini ateşleyecektir.
  • 1080P
  • IMDb 6.5
  • 874
  • 0
Hdfilmseyret.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.